Julia Wróblewska ma nowego chłopaka. To umięśniony fan sportu. "Moja mała księżniczka"

Julia Wróblewska pokazała swojego nowego partnera. Choć są ze sobą bardzo króko, Krzysiek nazywa aktorkę "małą księżniczką". Kim jest nowy wybranek Julki?

Julia Wróblewska na Instagramie pochwaliła się, że ma nowego partnera. Aktorka i "Krzysiek" są ze sobą od niedawna, ale widać, że uczucie rozwija się na wiosnę.

Zobacz wideo Co gwiazdy robią podczas wolnego w domach?

Julia Wróblewska pokazała nowego partnera

Julia Wróblewska pochwaliła się nowym chłopakiem zupełnie nagle - nic nie zdradzało, że aktorka zmieniła w ostatnim czasie swój status związku. Jeszcze niedawno udostępniała m.in. zdjęcia, na których wpatrzona była w smakowite lody z podpisem:

Znajdź sobie kogoś, kto patrzy na ciebie tak, jak ja na te lody <3

Teraz 21-letnia aktorka pokazała swojego chłopaka w całej okazałości - na fotografii ona i Krzysztof są zanurzeni w pocałunku we wiosennej scenerii. Związek jest już na tyle oficjalny, że Julia oznaczyła swojego partnera na Instagramie, dzięki czemu wiemy, kim on jest.

 

Krzysztof jest o ponad rok starszy od Julii i jak sam o sobie pisze, kocha sport. Uczył się na Akademii Wychowania Fizycznego, ma też związek z norweskim uniwersytetem w Stavanger. Bierze udział w runmageddonach, gra w piłkę nożną (jest bramkarzem), jeszcze jakiś czas temu aktywnie udzielał się w Warszawskim Składzie Soli - Kościele Zielonoświątkowym. Jest jednak raczej osobą, która niewiele swojej prywatności pokazuje na Instagramie, chyba, że są to fotki z siłowni. Wszystkie zdjęcia zobaczycie naturalnie w naszej galerii:

Julia o wiele chętniej zdradza kolejne tajemnice swojego nowego związku, niż robi to Krzysiek. Okazuje się, że para jest ze sobą trzy miesiące, z powodu konieczności izolacji społecznej pomieszkują już razem więc "duuużo czasu" spędzają wspólnie. On na Instagramie nazywa ją "swoją małą księżniczką", ona jego "powodem, dla którego się uśmiecha".

Pozostaje nam życzyć im powodzenia.

ZOBACZ TEŻ: Julia Wróblewska zabrała głos w sprawie depresji. Pokazała, jakie leki bierze i opisała swój stan: Jedzenie raz na dwa dni, smutek i nienawiść do samej siebie

Więcej o: