Robert Lewandowski na treningu. Kibice zwróćili uwagę na jego fryzurę. "Ktoś tu powinien się ostrzyc"

Robert Lewandowski nieco zarósł, co nie umknęło czujnym oczom kibiców Bayernu Monachium.

Robert Lewandowski niespełna tydzień temu przywitał na świecie drugą córkę Laurę. Piłkarz był obecny przy porodzie, jednak nie mógł długo nacieszyć się wspólnymi chwilami z nowo narodzoną pociechą, ponieważ już kilka dni temu musiał zjawić się na treningu. Piłkarze Bayernu są wówczas odseparowani od rodzin i mieszkają razem w klubowym hotelu. Dla świeżo upieczonego tatusia nie było wyjątku.

ZOBACZ TEŻ: Anna i Robert Lewandowscy zadbali o zagraniczne obywatelstwo Laury. W przyszłości będzie musiała spełnić jeden warunek

Fryzura Roberta Lewandowskiego 

Na oficjalnym koncie na Twiterze klubu Bayern Monachium można obejrzeć zdjęcia i filmiki z treningu, co z pewnością bardzo ucieszyło kibiców. Część z nich komentując piłkarskie podrygi zawodników zwróciła uwagę na fryzurę Roberta Lewandowskiego. Jak się okazuje, w ferworze wielu zajęć nie miał czasu odwiedzić zakładu fryzjerskiego, co nie zmieni się w najbliższych dniach, ponieważ piłkarz nie może opuszczać zgrupowania. 

Lewy potrzebuje fryzjera. 

Ktoś tu powinien się ostrzyc - piszą w komentarzach. 

Zobacz, jakie fryzury nosił do tej pory Robert Lewandowski

Trudno się z nimi nie zgodzić. Robert Lewandowski nigdy nie miał aż tak długich włosów. Nasz polski król strzelców nie przykłada dużej wagi do fryzury, jak Cristiano Ronaldo, jednak w przeszłości jego fryzury prezentowały się różnie, co możecie zobaczyć w naszej galerii na górze artykułu. 

Myślicie, że Robert zetnie wkrótce włosy czy zdecyduje się zapuszczać je nadal?

Więcej o: