Anna Lewandowska urodziła! Robert Lewandowski pokazał zdjęcie z dzieckiem. Znamy płeć oraz imię

Anna Lewandowska urodziła! Na świecie pojawiło się rodzeństwo małej Klary. Robert zamieścił zdjęcie z dzieckiem na Instagramie. Na świat przyszła ich druga córka.

Anna Lewandowska urodziła. Radosną nowinę przekazał światu Robert Lewandowski. Para przywitała na świecie swoje drugie dziecko - córkę Laurę.

Anna Lewandowska urodziła

Na świat przyszło jedno z najbardziej oczekiwanych w Polsce dzieci. Anna Lewandowska urodziła swoje drugie dziecko - mała Klara ma wreszcie upragnione rodzeństwo. Robert zamieścił na Instagramie zdjęcie, na którym widzimy, jak przytula dopiero co urodzone maleństwo. 

Witaj malutka. Witamy na świecie, Laura. Dobra robota, mamo - napisał pod zdjęciem.
 

Pod zdjęciem znalazła się cała masa gratulacji od fanów, a także innych gwiazd.

Rodzina Lewandowskich się powiększyła

Z powodu sytuacji panującej na świecie, ostatnie tygodnie ciąży były bez wątpienia bardzo stresujące dla trenerki. W Polsce porody odbywały się przez pewien czas bez wsparcia najbliższych, co zmieniono dopiero w ostatnich dniach. Ania i Robert mieszkają jednak w Monachium i to tam najpewniej przyszło na świat ich drugie dziecko. Czekamy na więcej szczegółów - najpewniej za kilka dni dowiemy się więcej o porodzie.

Przypomnijmy, że Anna Lewandowska do samego dnia porodu była bardzo aktywna fizycznie. Treningi na siłowni odbywała nawet w 8 i 9 miesiącu ciąży. Ponadto nie zrezygnowała z pracy i prowadziła swój profil na Instagramie.

Mamy nadzieję, że wszystko odbyło się bez komplikacji i problemów. Anna Lewandowska wielokrotnie wspominała, że jej pierwszy poród był bardzo ciężki.

Życzymy rodzicom dużo spokoju i siły!

BO