Meghan Markle i książę Harry zamieszkali w domu sławnego aktora. Posiadłość jest warta 18 milionów dolarów i ma osiem sypialni

Mimo że Meghan Markle i książę Harry opuścili królewski dwór, to nadal mieszkają po królewsku. Ich dom jest "jakby luksusowy".

Przeprowadzka Meghan Markle i księcia Harry'ego od miesięcy elektryzuje ich fanów. Przypomnijmy, że byli royalsi najpierw zamieszkali w Kanadzie, jednak szybko podjęli decyzję o wyjeździe do Los Angeles. Miejsce nieprzypadkowe. Ponoć Meghan Markle nadal myśli o reaktywowaniu aktorskiej kariery, a "Miasto Aniołów" nadaje się do tego idealnie. Póki co nie słychać jednak o jej nowych projektach filmowych.

Zobacz wideo

Meghan Markle i książę Harry wynajmują dom?

Los Angeles wielu osobom kojarzy się z luksusowymi willami. Zagraniczne media wielokrotnie spekulowały już, na jaką posiadłość zdecydują się Meghan Markle i książę Harry. Swego czasu mówiono nawet o domu wynajmowanym wcześniej przez Kylie Jenner. Jak donosi Daily Mail, rodzice Archiego zamieszkali w willi, która należy do aktora Tylera Perry'ego. Nieruchomość jest warta 18 milionów dolarów i jak można się domyślać, opływa w luksusy. Jednym z nich jest ogromny basen. W domu znajduje się osiem sypialni i aż 12 łazienek. Posiadłość leży na terenie strzeżonego osiedla w dzielnicy Beverly Hills.

Co ciekawe, nie ma żadnej informacji o tym, żeby Tyler Perry sprzedał swoją willę. Meghan Markle i książę Harry muszą więc wynajmować posiadłość lub być gośćmi aktora. Internautów zaskoczyła znajomość byłej książęcej pary z 50-letnim gwiazdorem. W sieci na próżno szukać ich wspólnych zdjęć. Niektóre media twierdzą, że Meghan i Harry poznali się z Tylerem przez wspólną znajomą - Oprah Winfrey. Dodajmy, że ich sąsiadami są obecnie między innymi Mark Wahlberg i Sylvester Stallone. Szybko zadomowili się w hollywoodzkim światku.

Więcej o:
Komentarze (6)
Meghan Markle i książę Harry zamieszkali w domu sławnego aktora. Jest warty18 milionów dolarów
Zaloguj się
 • 4roman17

  Oceniono 20 razy 10

  Wielcy "bojownicy" z globalnym ociepleniem. A tak dom z 3 sypialniami nie byłby bardziej odpowiedni. Jak się głosi jakieś idee, to trzeba zgodnie z tym żyć. Ciekawe, że prawie wszyscy bojownicy z "globalnym ociepleniem" mieszkają w okazałych rezydencjach, korzystają z prywatnych samolotow i innych "cywilizacyjnych udogodnień", które przyczyniają się zmian klimatu. Oni myślą tylko jak zapędzić normalnych ludzi do przysłowiowych "czworaków". Żadne ograniczenia ich nie dotyczą. Podobny przykład daje Obama, który kupił okazałą letnią rezydencję w stanie MA.

 • aa1000

  Oceniono 3 razy 3

  A nie sąsiadują czasem z gwiazdami filmu "Smoleńsk"?

 • arialiska

  Oceniono 5 razy 3

  I co z tego???

 • white_lake

  Oceniono 11 razy 3

  To już nawet tureckie plotki przedrukowujemy?

 • pan_malowany

  Oceniono 1 raz 1

  Slawny aktor? Tyler Perry? Znany z licznych rol drugoplanowych ale tylko tyle. No i moze dlatego, ze jest czarny.

 • strzykwa5

  Oceniono 13 razy 1

  Żenada.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX