Anthony Hopkins na TikToku! 82-letni aktor tańczy i jest przy tym rozbrajający. Jego nagranie skomentowała Edyta Górniak

Anthony Hopkins założył konto na TikToku. Jeśli ktoś spodziewał się, że aktor nie będzie nadążał za nowym medium, to bardzo się pomylił. Artysta zachwycił fanów kapitalnym układem tanecznym.

Anthony Hopkins jest bardzo aktywny w mediach społecznościowych. Artysta publikuje zdjęcia nie tylko na oficjalnym koncie facebookowym, ale dzieli się też zabawnymi nagraniami na Instagramie. Zwykle towarzyszy mu przy tym uroczy kot Niblo. Teraz aktor założył konto na TikToku, a jego nagranie w 11 godzin zostało wyświetlone ponad ćwierć miliona razy. 

Zobacz wideo Dwóch papieży

Anthony Hopkins na TikToku

TikTok zyskuje coraz większą popularność. Jakiś czas temu zaczęli dostrzegać go też celebryci, aktorzy czy sportowcy. I tak niedawno taneczne umiejętności na TikToku zaprezentowali Ania i Robert Lewandowscy czy Ewa Chodakowska. Konto na TikToku ma też Julia Wieniawa, a nawet Andrzej Duda. Teraz w wielkim stylu pojawił się tam też Anthony Hopkins.

Jestem spóźniony na przyjęcie... ale lepiej późno niż wcale - napisał artysta pod nagraniem.

Zobacz wideo

Anthony Hopkins zachwycił fanów

Pod nagraniem szybko pojawiło się mnóstwo komentarzy. Internauci nie szczędzili Hopkinsowi komplementów i podziwiali, że 82-latek na bieżąco śledzi najnowsze trendy.  

Najlepsza rzecz, jaką dzisiaj widziałem. 

Jest pan niesamowity. 

Najlepszy! 

Swoje trzy grosze dorzuciła też Edyta Górniak, która była zachwycona występem artysty. 

Kocham - napisała diva. 

Warto dodać, że Anthony Hopkins w ciągu kilkunastu godzin zdobył ponad 22 tysięcy obserwujących i ponad 25 tysięcy polubień, a grono osób, które odwiedzają profil aktora, stale się powiększa. My również jesteśmy pod wrażeniem jego tanecznych umiejętności i czekamy na kolejne nagrania.