"Lewa" tańczy na TikToku, Chodakowska nie pozostaje dłużna. "Odgrzebałam moje stare konto". Na taką "bitwę na taniec" czekaliśmy

Niedawno Anna Lewandowska pochwaliła się swoim pierwszym nagraniem na TikToku. W jej ślady poszła Ewa Chodakowska, która przypomniała, że miała konto w aplikacji już wcześniej. Która z nich tańczy lepiej?

Ewa Chodakowska i Anna Lewandowska to bez wątpienia najpopularniejsze polskie trenerki. Obie zachęcają do aktywności fizycznej i zdrowego stylu życia. Dzięki nim miliony kobiet zawalczyły o siebie, uwierzyły w to, że każda z nich ma potencjał, a także siłę do zmian na lepsze. Zarówno Chodakowska, jak i Lewandowska latami pracowały na swój sukces i powoli, krok po kroku budowały swoje imperia.  

Zobacz wideo Gwiazdy na Instagramie

Ewa Chodakowska pochwaliła się kontem na TikToku

Chociaż obie trenerki wielokrotnie podkreślały, że grają do jednej bramki, to są nieustannie do siebie porównywane. Nic dziwnego - w końcu obszar ich zainteresowań się pokrywa, a w związku z tym obie panie co chwila tworzą podobne projekty. Ewa Chodakowska ma własną markę naturalnych kosmetyków beBIO. Konkurencyjną stworzyła także Anna Lewandowska. Phlov to wegańskie produkty do pielęgnacji twarzy i ciała, które cieszą się równie dużym zainteresowaniem, co kosmetyki jej koleżanki po fachu. 

Niedawno pisaliśmy o tym, że Anna Lewandowska założyła TikToka i zaprosiła swojego męża, Roberta Lewandowskiego, do wspólnego tańca. Nie trzeba było długo czekać na odpowiedź Chodakowskiej. Trenerka przypomniała na swoim Instagramie, że od dawna ma konto w popularnej aplikacji. 

Powiedziałam mężowi, że idę tylko do biblioteki po książkę. Odgrzebałam moje stare konto na TikToku. No... teraz mam czas - napisała na swoim profilu Chodakowska.

Gwiazda zaprezentowała krótki układ taneczny i udowodniła, że inteligentni ludzie się nie nudzą. :) Z pewnością na jej TikToku będą się pojawiać kolejne filmy, więc warto śledzić jej profil. Nagranie możecie również zobaczyć na Instagramie Ewy.

Ewa ChodakowskaEwa Chodakowska screen z TikTok @ewachodakowska

Wygląda na to, że TikTok staje się coraz bardziej popularny wśród gwiazd polskiego show-biznesu. Anna zaprezentowała swój układ taneczny razem z mężem. Póki co Ewa nie pokusiła się o to samo, a na jej profilu możemy podziwiać samotne, choć bardzo radosne pląsy. Czekamy teraz na Ewę, która zatańczy z Lefterisem. 

KK

Więcej o: