Córka Omeny Mensah skończyła 18 lat. Prezenterka pochwaliła się jej nowymi zdjęciami. Vanessa to cała mama

Omena Mensah pochwaliła się nowymi zdjęciami córki na Instagramie, a to z okazji jej 18 urodzin. Podobieństwo do znanej mamy jest uderzające.

Omenaa Mensah jest matką dwójki dzieci. Pod koniec 2017 roku urodziła syna Vincenta, który jest owocem jej miłości z Rafałem Brzóską. Z jednego z poprzednich związków prezenterka ma również córkę Vanessę. Ta skończyła właśnie 18 lat, czym dumna mama pochwaliła się w specjalnym, urodzinowym wpisie na Instagramie. Nie zabrakło czułych słów. 

ZOBACZ TEŻ: Córka Omeny Mensah zadebiutowała w roli modelki. Urodę odziedziczyła po mamie

Córka Omeny Mensah skończyła 18 lat

Córka prezenterki Vanessa od czasu do czasu pojawia się ze znaną mamą na imprezach show-biznesowych, jednak nie epatuje życiem rodzinnym w mediach, nawet tych społecznościowych. Wspólne zdjęcia matki i córki są niemałą gratką dla fanów Omeny Mensah. Tym razem prezenterka zamieściła kilka fotek z córką z okazji jej urodzin. Aż trudno uwierzyć, że Vanessa ma już18 lat. 

Dzień urodzin dziecka dla matki to najbardziej wyjątkowy moment w jej życiu! Tak było u mnie, gdy Vanessa pojawiła się na świecie. Był to dla mnie cud, coś niesamowitego, coś co sprawiło, że życie już nigdy nie było takie jak wcześniej. Jej narodziny wprowadziły nowy ład i porządek, a także wyznaczyły ważne cele, które jako matka chciałam zrealizować dla swojego dziecka - pisze Omenaa Mensah pod postem.

Dziennikarka wie, że wychowała swoją córkę na pewną siebie kobietę, która świetnie poradzi sobie w życiu. 

Dziś, gdy moja córka kończy 18 lat wiem, że sobie poradzi, wiem że jest mądra, wiem że trudności i problemy życiowe będą po to, żeby mogła je samodzielnie rozwiązywać, a ja zawsze będę obok gdyby potrzebowała pomocy. 100 lat kochanie i spełnienia pięknych marzeń. Mama - podsumowała. 
 

W komentarzach nie brakuje oczywiście życzeń urodzinowych i komplementów pod adresem obu pań. Sporo osób zauważyło, że Vanessa jest bardzo podobna do mamy. 

Piękne panie. Podobne, jak dwie krople wody.
Wszystkiego najlepszego. Wyglądacie bosko. 
Cała mama - piszą pod zdjęciem. 

Trudno się z nimi nie zgodzić. Podobieństwo jest uderzające. My oczywiście również przyłączamy się do życzeń urodzinowych dla Vanessy i liczymy, że pójdzie w ślady mamy i zadebiutuje w show-biznesie. 

RG

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.