Córka Omeny Mensah ma już 17 lat. Razem pojawiły się na imprezie charytatywnej i Vanessę ciężko rozpoznać

Omenaa Mensah i jej córka Vanessa zjawiły się na imprezie "Każda koszula pomaga". Nastolatka jest bardzo podobna do swojej mamy!

Omenaa Mensah jest bardzo aktywna na Instagramie i chętnie pokazuje kulisy swojego życia zawodowego, ale nie ukrywa również prywatnego. Na jej profilu możemy podziwiać więc wakacyjne zdjęcia, a także te z ukochaną córką Vanessą, Dziewczyna ma już 17 lat i bardzo wyrosła. Teraz towarzyszyła swojej mamie na imprezie "Każda koszula pomaga".

Omenaa Mensah pokazała córkę

"Każda koszula pomaga" to wyjątkowy projekt fundacji dziennikarki Omenaa Foundation we współpracy z Maciejem Zieniem. To już kolejna edycja tej akcji, która polega na sprzedaży klasycznych koszul zaprojektowanych przez Zienia na rzecz budowy szkoły w Ghanie. W tym roku do sprzedaży trafiły cztery modele w trzech kolorach: białym, czarnym i brązowym. Na wydarzeniu inaugurującym akcję Omenaa zjawiła się wraz ze swoją 17-letnią córką.

Bez wątpienia Vanessa odziedziczyła urodę po swojej mamie. Styl również, bo do zdjęć pozowała w eleganckim garniturze, do którego dobrała białą koszulę. Można podejrzewać, że to jeden z modeli dostępnych w ramach akcji "Każda koszula pomaga". Vanessa dobrała do swojej stylizacji modne Martensy i włosy spięła w wygodny kok. Tymczasem jej mama wybrała czarną koszulę i białe spodnie, do których dopasowała białe czółenka. Nie da się ukryć, że obie panie prezentowały się elegancko i ponadczasowo.

Omenaa Mensach z córką VanessąOmenaa Mensach z córką Vanessą AKPA

Rodzina Omeny Mensah


Przypomnijmy, że Vanessa nie jest jedynym dzieckiem Omeny. Dziennikarka ma także synka Vincenta, który urodził się w 2007 roku. Chłopiec jest owocem jej związku z Rafałem Brzoską. Na razie rodzice nie zdecydowali się pokazać synka na Instagramie. 

KM

Ciekawe, czy Vanessa pójdzie w ślady swojej mamy? Te gwiazdy zdecydowały się iść drogą rodziców:

Zobacz wideo