Omenaa Mensah potwierdziła informacje o ślubie. Przysięgę z Rafałem Brzoską złożyli w RPA

Omenaa Mensah i Rafał Brzoska wzięli ślub w tajemnicy. Prezenterka wyznała, że na uroczystości w RPA byli obecni jedynie jej najbliżsi.

Omenaa Mensah stara się chronić swoją prywatność, a informacjami o życiu rodzinnym dzieli się na swoich zasadach. W najnowszym numerze "Twojego Stylu" znajdziemy rozmowę z prezenterką, w której potwierdza plotki o ślubie.  

Omenaa Mensah i Rafał Brzoska pobrali się w RPA

Prezenterka prowadzi fundację "Omenaa Foundation" na rzecz dzieci w Ghanie. Przyszłego męża poznała, gdy poszukiwała środków na wybudowanie szkoły. Długo ukrywała zarówno związek z biznesmenem, jak i drugą ciążę. Teraz chętnie dzieli się zdjęciami z partnerem na Instagramie. Ciekawość wzbudziła majowa publikacja, na której pogodynka zrelacjonowała swoje wakacje na Seszelach.  Opisała urlop jako "tydzień miodowy", co tylko zwiększyło zainteresowanie jej zamążpójściem. 

Nasz tydzień miodowy trwa, a ja z każdym dniem jestem coraz bardziej zachwycona tym miejscem (...)
 

Omenaa dodała, że miejsce, w jakim się pobrali było magiczne.

Przysięgę miłości złożyliśmy sobie w RPA, w miejscu spotkania dwóch oceanów, gdzie dzień nigdy się nie kończy.

Opowiedziała, to tym, że jej rodzice po rozstaniu spotkali się po raz pierwszy na jej ślubie. Byli razem przez 20 lat, a teraz świetnie dogadują się ze swoim zięciem. 

Niedawno spotkali się pierwszy raz od śmierci mojego młodszego brata [popełnił samobójstwo w 2001 roku - red.]. Mój mąż Rafał i ja zaprosiliśmy tatę i mamę na naszą "przysięgę miłości", którą zorganizowaliśmy w RPA. Rozmawiali ze sobą jak starzy przyjaciele

Pogodynka i biznesmen tworzą rodzinę rodzinę patchworkową. Jej mąż ma z pierwszego związku dwie córki. Ona ma 17-letnią córkę Vanessę.

Łącznikiem jest wspólny synek Vincent. Ukochany, wspaniały, totalnie nie z tego świata - ma jasną skórę i blond afro. Skończył dwa lata.

Gratulujemy!

DK

Inne gwiazdy chętnie dzielą się z mediami informacjami o ślubie. Maria Dębska: "Ślub będzie, ale nie w Toskanii"

Zobacz wideo