Córka Omeny Mensah zadebiutowała w roli modelki. Urodę odziedziczyła po mamie

Omenaa Mensah od 3 lat prowadzi własną fundację. Organizacja właśnie ruszyła z najnowszą kampanią, w której udział wzięła córka prezenterki, Vanessa. Wyrosła na piękną nastolatkę!

Omenaa Mensah wzięła udział w sesji zdjęciowej w ramach najnowszej kampanii własnej fundacji, Omenaa Foundation. Akcja charytatywna "Każda koszula pomaga" przygotowana jest wraz z marką James Button. Do udziału zaproszone zostały gwiazdy i znani blogerzy. W sesji zdjęciowej wzięła udział również 15-letnia córka prezenterki, Vanessa. Pamiętamy ją jako małą dziewczynkę, pomagającą mamie podczas gotowania w programie kulinarnym „Kuchnia czynna całą dobę”. Vanessa wyrosła na piękną nastolatkę, której urodę możemy podziwiać na najnowszym zdjęciach z kampanii. Dziewczyna zdecydowanie dobre geny odziedziczyła po mamie!

>>>ZOBACZ ZDJĘCIA<<<

Omenna Mensah swoją fundację Omenaa Foundation założyła w kwietniu 2014 roku. Działania organizacji opierają się na trzech filarach: tolerancji, edukacji i współpracy polsko-afrykańskiej. Fundacja regularnie organizuje różne akcje charytatywne i społeczne. W najnowszej kampanii "Każda koszula pomaga" 5% z każdej zakupionej koszuli przeznaczone będzie na budowę szkoły "Kids Haven" dla ubogich dzieci w Ghanie. Akcję wspierają m.in.: Katarzyna Glinka, Paula Jagodzińska, Dominika Kunicka ("dominica888") oraz Michał Będźmirowski ("Modny Tata").

Gratulujemy pomysłu i gorąco wspieramy!

AG

Connie Talbot zauroczyła świat jako siedmiolatka. Dziś ma 15 i śpiewa nadal. Jak wyglądają dzieci z talent show po latach?

Więcej o: