Księżniczka Charlotte skończyła 5 lat! Księżna Kate podzieliła się jej najnowszym portretem. "Widać, że ma silną osobowość"

2 maja 2020 roku księżniczka Charlotte kończy 5 lat. Z tej okazji na Instagramie rodziny królewskiej pojawiły się nowe zdjęcia dziewczynki - wszystkie autorstwa księżnej Kate. Są naprawdę urocze!

2 maja to ważny dzień dla rodziny królewskiej. Wtedy to bowiem urodziny obchodzi córka księcia Williama i księżnej Kate - księżniczka Charlotte. W tym roku dziewczynka kończy już pięć lat, a z tej okazji jej mama podzieliła się ze światem nowymi fotografiami ulubienicy brytyjskich poddanych.

Zobacz wideo Księżna Kate i książę William z dziećmi w ogrodzie

Księżniczka Charlotte obchodzi urodziny

Przypomnijmy, że księżniczka Charlotte urodziła się w 2015 roku jako drugie dziecko księcia Williama i księżnej Kate. Dziewczynka, podobnie jak jej mama, interesuje się sztuką i uwielbia spędzać czas w ogrodzie. Zdążyliśmy poznać także jej kulinarne upodobania - pięciolatka przepada za pikantymi daniami. Zgodnie z niepisaną tradycją, i w tym roku dumna mama podzieliła się z poddanymi najnowszymi zdjęciami Charlotty.

Książę i księżna Cambridge z przyjemnością chcą podzielić się kilkoma nowymi fotografiami księżniczki Charlotte z okazji jej urodzin. Zdjęcia zostały wykonane przez księżną, kiedy rodzina królewska szykowała żywność dla osób przebywających w izolacji - czytamy na Instagramie.

Poddani z ogromnym entuzjazmem zareagowali na nowe zdjęcia księżniczki. Wiele osób dostrzegło podobieństwo do księcia Williama, a niektórzy komentatorzy zwrócili uwagę, że już na fotografiach widać silną osobowość dziewczynki.

Wygląda tak samo jak William, kiedy był dzieckiem.
Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin, księżniczko Charlotte. Piękna dziewczynka z charakterem. Wygląda na bardzo szczęśliwą, kiedy robi dobre uczynki. William i Kate potrafią wpoić dzieciom właściwe wartości.
Rozkoszna! Widać, że ma silną osobowość.

Dołączamy się do najlepszych życzeń! Rośnij zdrowo, księżniczko Charlotte!

Więcej o:
Komentarze (10)
Księżniczka Charlotte skończyła 5 lat! Księżna Kate podzieliła się jej najnowszym portretem. "Widać, że ma silną osobowość"
Zaloguj się
 • andrzej.duxa

  Oceniono 12 razy 4

  "Widać, że ma silną osobowość"

  zenujace brednie

 • betka36

  Oceniono 14 razy 2

  Fajna dziewczynka! Ja widziałaby raczej silne podobieństwo do prababci królowej

 • wawiak57

  Oceniono 11 razy 1

  W związku z tym międzynarodowym świętem chciałbym pozdrowić Brytyjczyków, którzy co roku pompują ogromną forsę w tych darmozjadów. Życzę rozumu.

 • gosc25

  Oceniono 13 razy 1

  nic nie robić przez całe życie i wyjść bogato za mąż. Wspaniałe wartości wpoi jej matka.
  100 lat młoda!

 • white_lake

  Oceniono 10 razy 0

  Naprawdę fajna ta mała. Jej bracia mnie aż tak nie zachwycają. W tej rodzinie chyba jednak kobiety są ciekawsze ;)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX