Małgorzata Ostrowska-Królikowska miała jedno życzenie po pogrzebie męża. Nie miała zamiaru odpoczywać

Ostatni czas był niezwykle trudny dla Małgorzaty Królikowskiej-Ostrowskiej. Po pogrzebie Pawła Królikowskiego aktorka miała nietypową prośbę.

Małgorzata Ostrowska-Królikowska pod koniec lutego pożegnała męża Pawła Królikowskiego. Aktor zmarł po wielu tygodniach pobytu w szpitalu. Przyczyną śmierci miała być choroba neurologiczna, z którą zmagał się od lat. Wdowa po artyście dzień po pogrzebie ukochanego miała dość nietypową prośbę, która dotarła do mediów. 

ZOBACZ TEŻ: Małgorzata Ostrowska-Królikowska wspomina zmarłego męża. Opublikowała ważną pamiątkę

Zobacz wideo

Małgorzata Ostrowska-Królikowska miała nietypową prośbę

Aktorka od 1997 roku wciela się w Grażynę Lubicz w serialu TVP "Klan". Małgorzata dzień po pochówku męża zgłosiła się do producentów serialu, informując, że może wrócić do pracy. "Na żywo" twierdzi, że chciała jak najszybciej znaleźć się na planie zdjęciowym. Podobno nawet najbliżsi wdowy byli zaskoczeni jej decyzją. 

Nie chciała skorzystać z urlopu, zgłosiła gotowość do udziału w zdjęciach już następnego dnia po pożegnaniu męża - informuje "Na żywo" osoba z produkcji serialu.

W tej chwili praca na planie serialu jest niemożliwa, dlatego aktorka skupia się na rodzinie. Święta wielkanocne były dla niej wyjątkowo trudne w tym roku, ponieważ po raz pierwszy spędzała je bez męża. Małgorzata rozważała wyjazd do Kudowy-Zdroju, gdzie Paweł spędzał wiele czasu. 

Aktorka jest mamą pięciorga dzieci i doczekała się już wnuka. Ostatnio na instagramowym profilu pojawiło się zdjęcie z ukochanym Józiem. Post wywołał niemałe poruszenie wśród fanów Ostrowskiej-Królikowskiej, bo ostatnio jest raczej mało aktywna w mediach społecznościowych, czemu nie ma się co dziwić.

DK

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.