Małgorzata Ostrowska wspomina zmarłego męża. Opublikowała ważną pamiątkę

Pamięć o Pawle Królikowskim wciąż pozostaje żywa. Małgorzata Ostrowska-Królikowska na swoim Instagramie opublikowała fragmenty autorskiego programu swojego męża ''Truskawkowe studio''.

Małgorzata Ostrowska-Królikowska ma za sobą ciężki czas. Zaledwie miesiąc temu zmarł jej ukochany mąż, Paweł Królikowski. Mimo trudnych przeżyć aktorka powoli wraca do codziennego życia, a niedawno udzieliła pierwszego wywiadu. Nie zapomina również o pielęgnowaniu pamięci po mężu. Za pośrednictwem mediów społecznościowych opublikowała fragment programu ''Truskawkowe studio'', którego pomysłodawcą był Królikowski.

Zobacz wideo Antek Królikowski wrócił na Instagram

Małgorzata Ostrowska-Królikowska wspomina zmarłego męża

Rodzina Królikowskich dba o to, by pamięć po Pawle pozostała żywa. Z okazji przypadającej rocznicy urodzin syn aktora, Antek, opublikował archiwalne zdjęcie. Z kolei Małgorzata Ostrowska-Królikowska na swoim InstaStories opublikowała fragmenty autorskiego programu ''Truskawkowe studio''. Skierowany do młodszej widowni format emitowany był w Telewizji Polskiej i cieszył się wielkim zainteresowaniem. 

Truskawkowe studioTruskawkowe studio screen z instagram.com/malgorzata_ok

Paweł Królikowski był nie tylko pomysłodawcą programu, lecz także scenarzystą, reżyserem i autorem wszystkich piosenek, które się w nim pojawiły. Mogliśmy podziwiać w nim całą plejadę gwiazd, między innymi Małgorzatę Ostrowską-Królikowską, Jolantę Fraszyńską czy Magdalenę Schejbal. Program ten otworzył im drzwi do kariery. 

Z archiwum TVPZ archiwum TVP East News/Marek Wachowicz

Paweł Królikowski zmarł 27 lutego 2019 roku po długich zmaganiach z chorobą neurologiczną. Śmierć aktora wywołała olbrzymie poruszenie w świecie mediów i była wielkim ciosem dla rodziny, przyjaciół, a także wiernych fanów gwiazdora. Małgorzata Ostrowska-Królikowska trudne chwile spędza w gronie najbliższych.

KK

Więcej o: