Małgorzata Ostrowska-Królikowska podjęła ważną decyzję. Będzie remontować dom, w którym mieszkała z mężem przez 20 lat

Małgorzata Ostrowska-Królikowska bardzo aktywnie wykorzystuje każdą wolną chwilę w czasie izolacji. Jeden z magazynów donosi właśnie, że aktorka postanowiła wyremontować mieszkanie.

Małgorzata Ostrowska-Królikowska to bardzo silna kobieta. Pod koniec lutego przeżyła ciężkie chwile. Po kilkumiesięcznej walce z chorobą zmarł jej ukochany mąż, uwielbiany przez Polaków aktor, Paweł Królikowski. Wdowa nie chciała jednak rozpaczać i zdecydowała się na szybki powrót do pracy. Niestety, zdjęcia do "Klanu" zostały zawieszone z powodu zaistniałej sytuacji w kraju i na świecie. Gwiazda znalazła więc inne zajęcie. Ostrowska-Królikowska postanowiła wyremontować mieszkanie. 

Zobacz wideo Antek Królikowski wrócił na Instagram

Małgorzata Ostrowska-Królikowska szykuje domową rewolucję

Aktorka już jakiś czas temu wsparła akcję "zostań w domu". Zaszyła się z dziećmi w domu w Zalesiu Górnym i to właśnie tam powstała nowa rodzinna fotografia, na której niestety brakuje Pawła. Małgorzata pokazała jednak, że nie chce się załamywać po starcie ukochanego i zrobi wszystko, by jak najszybciej nauczyć się żyć w nowej rzeczywistości. Udzieliła nawet pierwszego wywiadu po śmierci męża. Wyznała, że otrzymała mnóstwo wsparcia od dzieci.

Trzeba jakoś żyć. Nie mam problemu z organizacją czasu. Nie brakuje nam zajęć domowych. Moje córki chętnie gotują teraz za mnie obiady, grają ze mną w szachy czy planszówki. Z przyjemnością spędzam czas z nimi i synami. 

Ostatnio natomiast Małgorzata wpadła na pomysł, by nieco odświeżyć dom. Jak donosi magazyn "Na żywo", mają jej w tym pomóc właśnie najbliżsi. 

Nie wiadomo jeszcze, co dokładnie chce wyremontować gwiazda "Klanu". Być może zdecyduje się na zmianę kolorów ścian czy wymieni meble. Z tym drugim będzie chyba miała lekki problem, ponieważ od dwóch tygodni wiele sklepów jest pozamykanych, a nie wszystkie prowadzą sprzedaż online. Mamy jednak nadzieję, że aktorce uda się zrealizować część planów, a efektami ciężkiej pracy pochwali się w sieci.  

CW

Więcej o:
Komentarze (23)
Ostrowska-Królikowska będzie remontować dom, w którym mieszkała z mężem przez 20 lat
Zaloguj się
 • j-a-ga

  Oceniono 7 razy 3

  Jak już skończy remont to koniecznie napiszcie co zmieniła bo 99%waszych czytelników nie będzie mogło spać po nocach

 • hrabia-drapello

  Oceniono 4 razy 2

  "Małgorzata Ostrowska-Królikowska podjęła ważną decyzję. Będzie remontować dom, w którym mieszkała z mężem przez 20 lat"
  i oczywiście zaczęła od ogłoszenia tego faktu w mediach.
  co ci ludzie maja we łbach ???

 • 123waz

  Oceniono 10 razy 2

  tak, tak, ale ma werwę i uśmiech i nie zwalnia z pokazywania się w internetach, jakby nie umiała usiedzieć na tyłku przez te 40 dni żałoby, to minimum, które jest praktykowane od starozytnich czasów....co ona się tak wciaż cieszy ?

 • Andrzej B.

  Oceniono 3 razy 1

  Ależ to są brednie! Co za idiota pozwala na publikację takich bzdetów?!

 • eva_bramborova

  Oceniono 1 raz 1

  Rozsądna decyzja.Takie inwestycje(jak ktoś ma kasę)przeprowadza sie w kryzysie-łatwo o ekipę,tanio,szybko i dobrze.

 • pczar

  Oceniono 1 raz 1

  ... no jestem do glebi wstrzasniety! Nie wiem jak to przezyje.
  Niech jeszcze poda kiedy remont kibla i czy wiadra beda w tym czasie w uzyciu.

 • boo-boo

  Oceniono 2 razy 0

  To w końcu dom czy mieszkanie bo zasadnicza różnica.
  Kto te wypociny dopuścił do publikacji....

 • lechu_55

  Oceniono 2 razy 0

  ty sobie wyremontuj mózgownicę biedna kobieto !

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX