Małgorzata Ostrowska-Królikowska pozuje z wnukiem. Józek skończył pół roku! "Miłość"

Małgorzata Ostrowska-Królikowska ma za sobą trudny czas. Na szczęście aktorka może liczyć na swoich bliskich.

Ostatnie miesiące były wyjątkowo trudne dla rodziny Królikowskich. Pod koniec ubiegłego roku Paweł Królikowski trafił na oddział neurochirurgiczny, a lekarze określili wówczas jego stan jako poważny. Nie wiadomo do końca, co było przyczyną jego hospitalizacji. Przypomnijmy jednak, że 58-latek kilka lat temu miał wycinanego tętniaka mózgu. W nowym roku jego stan zdrowia zaczął się poprawiać, ale po operacji wdało się zakażenie. Aktor zmarł 27 lutego.

Katarzyna Skrzynecka o zdrowiu Pawła Królikowskiego:

Zobacz wideo

Małgorzata Ostrowska-Królikowska pokazała wnuka na Instagramie

Śmierć Pawła Królikowskiego była wielkim ciosem dla całej rodziny. Małgorzata Ostrowska-Królikowska postanowiła nie brać dłuższego urlopu i niemal od razu wróciła na plan "Klanu". 

Aktorka od poniedziałku wróciła na plan. Pracuje teraz bardzo intensywnie. Nie prosiła o urlop, podobnie jak Julia Królikowska. Ustalenia zapadły dopiero po pogrzebie - donosił "Fakt".

Ostrowska-Królikowska nie zaniedbała również swojego profilu na Instagramie. Pochwaliła się tam zdjęciem swojego wnuka, Józefa. Okazja była nieprzypadkowa - dzień świętego Józefa, patrona rodzin. 

19.03 to święto św. Józefa, patrona rodzin, ludzi pracy i, co ciekawe, internetu. Polecajmy mu nasze sprawy. Niech umacnia nasze rodziny i wspiera ojców w troskliwym wychowywaniu dzieci na pracowitych ludzi o dobrym sercu - napisała aktorka pod zdjęciem.

Małżeństwo Królikowskich nigdy nie ukrywało, że chrześcijańskie wartości są dla nich bardzo ważne. Okolicznościowy wpis aktorki nie powinien więc nikogo dziwić.

Więcej o: