Antoni Królikowski opublikował wspomnienie Pawła Królikowskiego z "Twoja twarz brzmi znajomo": Tata najlepszy bajerant

Antoni Królikowski na Instagramie zamieścił krótki fragment programu "Twoja twarz brzmi znajomo" z udziałem taty. Właśnie mija miesiąc od śmierci aktora.

Antoni Królikowski na początku marca stracił tatę. Paweł Królikowski od dłuższego czasu był hospitalizowany i mierzył się z problemami neurologicznymi. Teraz aktor wraz z mamą i młodszym rodzeństwem przebywa w domu rodzinnym w Zalesiu Górnym. Miesiąc po śmierci ojca Antek pokazał krótki fragment programu z jego udziałem.

Zobacz wideo Antek Królikowski wrócił na Instagram

Antek Królikowski wspomina tatę

Przebywając z rodziną w domu natknął się na stare odcinki programu, gdzie jego ojciec był jurorem. Na instagramowej relacji zamieścił krótkie wideo z "Twoja twarz brzmi znajomo". Nagranie opatrzył zabawnym opisem:

Tata najlepszy bajerant - napisał syn zmarłego aktora. 

Antoni KrólikowskiAntoni Królikowski scrren Instagram/antek.krolikowski

Niewątpliwie rodzina Królikowskich wraca powoli do normalności po śmierci męża i ojca. Na łamach "Logo" Antek przyznał, że będzie musiał się zmierzyć z wyzwaniami jako starszy brat i głowa rodziny. Zdaje sobie sprawę, że musi sprostać temu zadaniu. Antek ma czworo młodszego rodzeństwa: 27-letniego brata Jana, dwie siostry: 21-letnią Julię i 19-letnią Marcelinę, a także 13-letniego brata Ksawerego.

Zwłaszcza dla najmłodszego brata i sióstr, dużo ode mnie młodszych, zawsze byłem tym starszym, trochę szalonym bratem, który w razie czego wkraczał do akcji. Trudno jest być najstarszym z rodzeństwa: świecić przykładem, wyznaczać pewną drogę, unikać kłopotów. Ostatnio spędzamy razem coraz więcej czasu i bardzo się z tego cieszę - wyznał Królikowski.

W obliczu zagrożenia Królikowscy przybywają w domu rodzinnym. Aktor ostatnio zamieścił na Instagramie rodzinną fotografię. Do zdjęcia zapozował z młodszym rodzeństwem i mamą. 

DK

Więcej o:
Komentarze (6)
Królikowski wspomina tatę, Pawła Królikowskiego: Tata najlepszy bajerant
Zaloguj się
 • baxter21

  0

  Taka kwarantanna w zalesiu ze jeździ do vegi na zdjęcia do nowego filmu. Ot takie zakłamanie

 • pazurek55

  Oceniono 3 razy -1

  Tata jeszcze nie ostygł a już na instgramie.

 • plastikpiokio

  Oceniono 7 razy -1

  każdy z nas ma lub mial tatę więc radzę antkowi bez przesady ---albo już ogłoś zbiórkę na pomnik ze słomy wtedy ludzie o nim i o tobie nie zapomną ---chyba.

 • Jan Nowak

  Oceniono 6 razy -2

  Tata z bratem załatwili ci robotę w swojej branży, jełopie...

 • Krzysztof Robert

  Oceniono 7 razy -3

  Antosiu przy okazji promuje się na grobie tatusia, nie ważne jak ważne aby zaistnieć, rzygać się chce na takiego synusia który przypadkowo przeglaądał dokumenty w domu ?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX