Małgorzata Ostrowska-Królikowska pozuje z wnukiem. "Kawka z babcią". Józek skradł serca internautów

Małgorzata Ostrowska-Królikowska opublikowała zdjęcie ze swoim jedynym wnuczkiem - Józiem. Malec rośnie jak na drożdżach.

Małgorzata Ostrowska-Królikowska oprócz bycia mamą pięciorga dzieci, spełnia się w roli babci. Choć ostatnie wydarzenia w jej życiu były bardzo trudne, kolejny raz pokazuje, że jest naprawdę silną kobietą. Swoją determinację czerpie właśnie od najbliższych, którzy pomagają jej uporać się ze wszelkimi trudnościami. Mistrzem w wywołaniu uśmiechu u aktorki jest jej wnuczek Józio. Jej ostatnio zamieszczone zdjęcie tylko to potwierdza.

Zobacz wideo Antek Królikowski wrócił na Instagram

Małgorzata Ostrowska-Królikowska z wnukiem

Małgorzata Ostrowska-Królikowska opublikowała wspólne zdjęcie z Józiem, który jest już naprawdę dużym chłopcem. Nic dziwnego, że jest oczkiem w głowie babci.

Kawka z babcią, a Józek rośnie i rośnie - podpisała zdjęcie.
 

Fotografia wywołała niemałe poruszenie wśród fanów aktorki. W końcu Małgorzata ostatnio jest raczej mało aktywna w mediach społecznościowych. Pod wspólnym zdjęciem z Józiem pojawiła się masa komentarzy i miłych słów.

Ooo, ale króliczek!
Piękna babcia i wnusio.
U babci najlepiej - czytamy.

Małgorzata Ostrowska-Królikowska i Paweł Królikowski 

Małgorzata Ostrowska-Królikowska pod koniec lutego przeżyła ciężkie chwile. Po kilkumiesięcznej walce z chorobą zmarł jej ukochany mąż, uwielbiany przez Polaków aktor, Paweł Królikowski. Mimo to wdowa zdecydowała się na szybki powrót do pracy. Niestety, zdjęcia do "Klanu" zostały zawieszone z powodu sytuacji w kraju i na świecie. Teraz każdą wolną chwilę spędza z rodziną, wśród której czuje się najlepiej.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.