"Hotel Paradise". Ola była najbardziej naturalną uczestniczką. Poszła jednak w ślady koleżanek i powiększyła usta

Ola zachwyciła widzów "Hotelu Paradise" swoim naturalnym wyglądem. Uczestniczka zdecydowała się jednak powiększyć usta, co niekoniecznie spodobał się fanom.

Pierwsza polska edycja programu "Hotel Paradise" już się zakończyła. Uczestniczki kręconego na indonezyjskiej wyspie reality show nadal wzbudzają jednak duże zainteresowanie, a fani śledzą ich poczynania w mediach społecznościowych. Dużo emocji wśród miłośników programu wywołało zdjęcie opublikowane ostatnio przez Olę, która powiększyła usta.

Zobacz wideo Klaudia El Dursi cieszy się z zakończenia programu.

Ola z "Hotelu Paradise" powiększyła usta

Ola była najbardziej naturalną uczestniczką rozgrywającego się w balijskiej scenerii reality show. Swój świetny wygląd zawdzięczała nie zabiegom medycyny estetycznej czy operacjom plastycznym, lecz ćwiczeniom oraz aktywności fizycznej - jej Instagram obfituje w zdjęcia z siłowni. Ostatnio jednak na swój profil ta wstawiła nowe zdjęcie, na którym jej usta wydają się znacznie większe.

 

Obserwatorzy stwierdzili, że dziewczyna zaczyna już coraz mniej przypominać naturalną piękność, jaką znali z programu:

Na Insta całkiem inaczej wyglądasz niż jak w hotel Paradise - napisała jedna z komentatorek.
Dokładnie, a szkoda - odpowiedziała inna.

Szczególną uwagę przykuły oczywiście usta Oli:

Szkoda, że usta coraz większe, przestają wyglądać naturalnie :(.

Wśród obserwatorów jest jednak spora rzesza fanów, którym ta zmiana nie przeszkadza. Bardzo więc możliwe, że uczestniczka "Hotelu Paradise" postanowiła upodobnić się nieco do swoich koleżanek z programu. Przypomnijmy, że wiele z nich przeszło spektakularne metamorfozy - głownie za sprawą operacji plastycznych, zabiegów medycyny estetycznej oraz zamiłowaniu do tipsów i sztucznych rzęs.

Więcej o: