Klaudia El Dursi przypomniała swoje zdjęcie sprzed 10 lat. Pozowała jak modelka, ale uwagę zwracają jej włosy. Co za fryzura!

Klaudia El Dursi od dawna walczyła o pozycję w show-biznesie. Ostatnio pochwaliła się zdjęciem z początków kariery.

Mimo że Klaudia El Dursi już od kilku ładnych lat próbowała przebić się do show biznesu, to udało jej się to dopiero dzięki wzięciu udziału w ostatniej edycji programu "Top Model". Co prawda nie wygrała, ale stacja TVN postanowiła wydłużyć jej przysłowiowe "pięć minut" i zaoferowała prowadzenie "Hotelu Paradise". Dawniej El Dursi pracowała między innymi jako Wodzianka w programie Kuby Wojewódzkiego.Pozowała też dla "Playboya".

Klaudia El Dursi pokazała swoje wielkie mieszkanie

Zobacz wideo

Klaudia EL Dursi na starych zdjęciach

Początkowo udział Klaudii w "Top Model" wzbudzał wiele kontrowersji. Szybko okazało się, że kobieta zna się z kilkoma celebrytkami, a pozowanie nie jest dla niej czymś nowym. Nie bez powodu otrzymała od jurorów Złoty Bilet. Dzięki niemu od razu z castingu dostała się do Domu Modeli.

Ostatnio El Dursi przypomniała archiwalne zdjęcie z sesji zdjęciowej, która miała miejsce dekadę temu. Modelka miała wtedy zaledwie 20 lat. Czarno-biała fotka została wykonana przez Mirona Chomackiego. Fotograf ma na koncie współpracę z wieloma gwiazdami, w tym z Larą Gessler i Anną Czartoryską.

Klaudia El DursiKlaudia El Dursi Instagram/klaudia_el_dursi

Uwagę zwraca wyrzeźbiona sylwetka El Dursi oraz jej kręcone włosy. Obecnie najczęściej pokazuje się w wyprostowanych. Już wtedy zapowiadała się na gwiazdę telewizji? Trzeba przyznać, że przez te 10 lat nieco się zmieniła. Sporo zmian zaszło też w jej życiu prywatnym. Klaudia jest szczęśliwą żoną i matką. Niedawno pochwaliła się talentem muzycznym swojego syna. Chłopak ma talent! Ciekawe, czy też będzie chciał spróbować swoich sił w show-biznesie? Czas pokaże. Ze sławną mamą na pewno byłoby mu trochę łatwiej.