Fan do Klaudii El Dursi: Oglądam Wojewódzkiego, a tam Ty! Znaleźliśmy odcinek. Nie tylko nosiła wodę, był też taniec na rurze. "To był bardzo fajny czas"

Klaudia El Dursi na castingu do programu "Top Model" otrzymała złoty bilet i tym samym stała się jedną z barwniejszych postaci w nowej edycji. Okazuje się, że modelka już wcześniej próbowała swoich sił w show-biznesie. Będziecie zaskoczeni.

Nie da się ukryć, że Klaudia El Dursi od samego początku wzbudza sporo emocji. I to nie tylko wśród uczestników programu "Top Model". Po każdym odcinku modowego show pojawia się mnóstwo komentarzy na temat zachowania najstarszej uczestniczki. Internauci postanowili poszukać dodatkowych informacji o nowej idolce i w ciągu kilku tygodni wyszły na jaw interesujące fakty z jej życia. Przypomnijmy, że Klaudia pozowała nago dla "Playboya", a także prowadzi swój własny biznes. Właśnie dowiedzieliśmy się o kolejnej "pracy" El Dursi. Zaskoczeni?

Klaudia El Dursi z "Top Model" wodzianką u Wojewódzkiego

30-letnia uczestniczka programu "Top Model" opublikowała ostatnio dosyć skromne (jak na nią) zdjęcie na Instagramie. W komentarzach nie zabrakło oczywiście wielu komplementów, ale nasz wzrok przykuł przede wszystkim jeden z nich,

Ostatnio oglądałam stare odcinki Kuby Wojewódzkiego i patrzę, a tam wodzianka Klaudia - napisała jedna z fanek.

Odpowiedź Klaudii? Dosyć wymowna.

Komentarz Klaudii El DursiKomentarz Klaudii El Dursi screen instagram/klaudia_el_dursi

Oczywiście postanowiliśmy to sprawdzić! I rzeczywiście - ku naszemu zdziwieniu Klaudia była "wodzianką" u Wojewódzkiego. Można ją zobaczyć w czwartym sezonie, gdzie głównie przebierała się w strój przypominający uniform stewardessy.

Klaudia El Dursi u Kuby WojewódzkiegoKlaudia El Dursi u Kuby Wojewódzkiego screen program 'Kuba Wojewódzki'

W jednym z odcinków gościem Kuby był Piotr Galiński, który zasiadał w jury programu "Taniec z Gwiazdami". W pewnym momencie obaj panowie postanowili "zatańczyć" na rurze. Nagle Kuba poprosił, aby dołączyła do nich właśnie Klaudia.

Jest ktoś, kto naprawdę w tym programie jest seksi. Możemy Cię Klaudio prosić? - powiedział Wojewódzki.

Klaudia pojawiła się w odważnym stroju aniołka, a następnie postępowała według rad choreografa. Ku uciesze samego Kuby, zrobiła nawet szpagat.

Klaudia El Dursi u Kuby WojewódzkiegoKlaudia El Dursi u Kuby Wojewódzkiego screen programu 'Kuba Wojewódzki'

Okazuje się, że Klaudia miło wspomina ten okres.

To był bardzo fajny czas. W programie pełniłam rolę asystentki  Kuby, przynosiłam różne gadżety, prezenty, również siadałam razem z gośćmi na kanapie i wdawałam się w chwilowe rozmowy - powiedziała w rozmowie z Plotkiem.

El Dursi rolę "wodzianki" pełniła tylko przez jeden sezon.

Współpracowaliśmy przez kilka miesięcy, ponieważ zaszłam w ciążę i musiałam zrezygnować z kolejnego sezonu nagrań - dodała.

Ostatnio pojawiły się plotki, że Nikola Furman z "Top Model" jest w ciąży. Postanowiła się do tego odnieść:

Zobacz wideo

Pamiętaliście ją z programu?

Karolina Bodura