18+
Uwaga!

Ta strona zawiera treści przeznaczone wyłącznie dla osób dorosłych

Mam co najmniej 18 lat. Chcę wejść
Nie mam jeszcze 18 lat. Wychodzę

"Playboy" przypomniał sesję Klaudii El Dursi. Parę lat temu rozebrała się dla magazynu. Zdjęcie piękne i dość odważne

Klaudia El Dursi kilka lat temu wzięła udział w sesji do "Playboya". Magazyn zdecydował się przypomnieć na swoich profilach w mediach społecznościowych jej zdjęcia.
Zobacz wideo

Klaudia El Dursi to jedna z najbardziej kontrowersyjnych uczestniczek nowej edycji "Top Model". Wszystko przez to, że na castingu dostała złoty bilet i zataiła, że brała udział w wielu projektach reklamowych i sesjach zdjęciowych, w tym m.in. do "Playboya".

Klaudia z "Top Model" w "Playboyu"

Klaudia jest najstarszą uczestniczką, która jak zapewniała dopiero teraz zdecydowała się spróbować swoich sił w modelingu. Nie przyznała się, że jest już dość znana w branży i pojawiła się nawet w magazynie dla panów. Teraz twórcy magazynu przypomnieli kilka z ujęć. Na jednym z nich, które pojawiło się na Instagramie, eksponuje nagie piersi i huśta się na huśtawce:

Z @playboy_polska do @topmodelpolskatvn. Oto zjawiskowa @klaudia_el_dursi - brzmi podpis.

Za to na tym, które znalazło się na Facebooku, pozuje naga z koniem:

Z "Playboy Polska" do "Top Model" Oto zachwycająca Klaudia El Dursi w obiektywie Marleny Bielińskiej. Cała sesja wieczorem na PLAYBOY.PL #seksmisja - poinformowano.

ZOBACZ ZDJĘCIE KLAUDII W SERWISIE INSTAGRAM.COM: https://www.instagram.com/p/B3WrrjMBTNX/

Jak widać nie ma co zatajać informacji o sobie, gdyż wszystko kiedyś wyjdzie. Tak samo nie rozumiemy, dlaczego Klaudia mając takie zdjęcia na koncie mówiła zalotnie, że jest dość nieśmiała?

AW