Metamorfozy uczestniczek "Hotelu Paradise". Jak wyglądały przed poprawianiem urody? Niektóre bardzo się zmieniły

Uczestniczki "Hotelu Paradise" już w programie otwarcie mówiły o swoich eksperymentach z poprawianiem urody. Kwas, botoks, powiększanie biustu, doczepianie włosów i operacje nosa - między innymi po takich zabiegach są niektóre dziewczyny z hitu TVN7 prowadzonego przez Klaudię El Dursi. Zobaczcie, jak bohaterki miłosnego show prezentowały się przed ingerencją w swój wygląd.
Martyna z 'Hotelu Paradise' Martyna z 'Hotelu Paradise' Youtube/ Martyna Kondratowicz

Martyna z "Hotelu Paradise" przed i po operacji nosa

Poznajecie Martynę Kondratowicz? Ta urocza blondynka już w programie chwaliła się koleżankom, że poprawiła niektóre elementy swojego ciała. Kobieta postanowiła mówić o tym głośno również po emisji odcinków, tworząc filmiki na własnym Youtube'owym kanale. Opowiada tam o swojej transformacji i chce obalić stereotypy związane z operacjami plastycznymi, choć internauci w komentarzach twierdzą, że przed metamorfozą wyglądała korzystniej. Martyna wyznała, że o poprawieniu wyglądu marzyła już od najmłodszych lat, będąc jeszcze dzieckiem. Na archiwalnym zdjęciu widzimy, jak zmienił się kształt nosa uczestniczki show. Martyna z pomocą chirurgów plastycznych usunęła garbik i stworzyła efekt "zadarcia". 

Martyna z 'Hotelu Paradise' Martyna z 'Hotelu Paradise' Youtube/ Martyna Kondratowicz

Martyna Kondratowicz przed i po powiększeniu piersi

24-latka zdecydowała się również na powiększenie ust i piersi. Aby utrzymać efekt pełnych warg, powtarza zabieg co kilka miesięcy. Natomiast operację biustu wykonała w 2018 roku. Martyna powtarza, że była to w pełni świadoma decyzja, ponieważ o większym rozmiarze piersi i ich ujędrnieniu marzyła już w bardzo młodym wieku. 

Ola z 'Hotelu Paradise' Ola z 'Hotelu Paradise' Instagram/ @ola_hotelparadise

Ola z "Hotelu Paradise" w blond włosach

Ola na co dzień stroni od mocnego makijażu. W programie "Hotel Paradise" pokazuje się raczej w dość naturalnej wersji. Kobieta stawia bardziej na sport i dbanie o swoją sylwetkę poprzez ćwiczenia siłowe i aktywność fizyczną. Zauważyliśmy jednak, że cztery lata temu eksperymentowała z kolorem włosów. Była niegdyś w połowie blondynką.

Sandra z 'Hotelu Paradise' Sandra z 'Hotelu Paradise' Instagram/ @rasowasarna

Sandra z "Hotelu Paradise" przed i po powiększeniu ust

Na Instagramie Sandry można odszukać fotografie sprzed zabiegu powiększania ust. Uczestniczka "Hotelu Paradise" zdecydowała się jednak na podkreślenie ich objętości poprzez wstrzyknięcie kwasu. Myślicie, że teraz wygląda lepiej?

Sandra z 'Hotelu Paradise' Sandra z 'Hotelu Paradise' Instagram/ @rasowasarna

Sandra w naturalnych włosach i z doczepami

Wiedzieliście, że długie blond włosy Sandry, które w programie przerzucała z gracją przez ramię, to doczepy? Naturalna fryzura kobiety sięga do jej podbródka. Wydaje nam się, że w naturalnej wersji bohaterka show prezentuje się subtelniej i bardziej dziewczęco!

Marietta z 'Hotelu Paradise' Marietta z 'Hotelu Paradise' Instagram/ @marietta_paradise_hotel

Marietta z "Hotelu Paradise" w eksperymencie z koloryzacją

A jak kiedyś wyglądała Marietta? Z pewnością na którymś etapie swojego życia pokochała eksperymenty z koloryzacją włosów. Aż trudno sobie wyobrazić, że ta czarnulka była kiedyś blondynką. Jak widać, miała też przygodę z ognistą pomarańczą! Ukochana Chrisa nie stroni od podkreślania oprawy oczu doklejonymi sztucznymi rzęsami i od powiększania ust. 

Marta z 'Hotelu Paradise' Marta z 'Hotelu Paradise' Instagram/ @marutaaa

Marta z "Hotelu Paradise" w ciemnych włosach

Marta nigdy w programie nie wspominała o jakiejkolwiek ingerencji w swój wygląd. Nawet mężczyźni zamieszkujący "wyspę miłości" zwrócili uwagę na to, że dziewczyna wyróżnia się naturalnością spośród innych uczestniczek show. Na pierwszy rzut oka widać jedynie zmianę koloru włosów - kiedyś były one w całości ciemnobrązowe, a teraz kobieta stawia na rozjaśnianie końcówek blondem. 

Lexi z 'Hotelu Paradise' Lexi z 'Hotelu Paradise' Instagram/ @lexi.alexi

Lexi z "Hotelu Paradise" przed i po poprawianiu urody

Lexi wprawdzie odpadła z programu bardzo szybko, jednak zapamiętaliśmy jej barwną osobowość. Kobieta również wspominała w jednym z pierwszych odcinków show o tym, że poprawiała urodę i ingerowała w to, co dostała od Matki Natury. Nie omieszkała pochwalić się, że powiększyła usta oraz biust.