Weronika Książkiewicz po raz pierwszy pokazała fanom zdjęcia z partnerem. "Naprawdę mi odbiło, że coś takiego wstawiłam"

Weronika Książkiewicz postanowiła po raz pierwszy przedstawić obserwatorom swojego ukochanego i udostępniła na Instagramie ich wspólne fotografie. Z uwagi na obecną sytuację na świecie aktorka nie może spotkać się z partnerem.

Weronika Książkiewicz kilka lat temu była związana z Markiem Bukowskim. Aktorska para rozstała się jednak pod koniec 2018 roku, a w sercu artystki było miejsce tylko dla jednego mężczyzny - jej syna. Od tego czasu Weronika Książkiewicz nie zdradzała zbyt wiele na temat swojego życia prywatnego. W obecnej sytuacji aktorka postanowiła jednak podzielić się ze światem swoimi emocjami.

Zobacz wideo Oni byli kiedyś razem. Zapomniane pary show-biznesu.

Weronika Książkiewicz pokazała partnera

Weronika Książkiewicz znalazła się w trudnym położeniu. Z uwagi na aktualną sytuację na świecie aktorka nie może dołączyć do swojego ukochanego, by razem spędzić izolację. Wiemy jedynie, że jej partner jest obcokrajowcem i znajduje się poza granicami Polski. W osobistym wpisie artystka podzieliła się swymi emocjami z obserwatorami, a przy okazji udostępniła serię archiwalnych fotografii.

Normalnie nie dzielę się takimi zdjęciami, ale miłość w czasach zarazy jest naprawdę trudna, próbuję zachować spokój, ale trochę już wariuję i chodzę po ścianach - krótko mówiąc, strasznie tęsknię. HEZI you are my treasure, I miss you so much.... naprawdę mi odbiło, że coś takiego wstawiłam. Czy jest tu ktoś, kto też tak został rozdzielony? Jest to bardzo ciężkie, ale wierzę w to, że to, co się teraz dzieje, połączy już na wieki. AMEN.
 

Fani aktorki nie zawiedli. Wszyscy bardzo ciepło przyjęli jej emocjonalne wyznanie. Niektóre komentatorki znalazły się podobnej sytuacji i podzieliły się z artystką swoimi doświadczeniami oraz przeżywaną tęsknotą.

Ale cudna para. Oby jak najszybciej do spotkania. Pozdrawiam.
Ehh, ja tez w takiej sytuacji... bardzo ciężko.. każdego dnia.. oby już niedługo.
Ślicznie, trochę podobieństwo do Richarda Gere'a - zauważyła fanka.

Rzeczywiście, ukochany Weroniki Książkiewicz jest niemalże tak samo przystojny, jak amerykański gwiazdor. A my jesteśmy przekonani, że miłość aktorki i jej partnera przetrwa próbę rozłąki!

Więcej o: