Weronika Książkiewicz i Marek Bukowski już się rozstali! "W jej sercu jest miejsce tylko dla jednego mężczyzny"

Romans Weroniki Książkiewicz i Marka Bukowskiego zaczął się na planie serialu "Leśniczówka". Para nie kryła się ze swoją relacją, dlatego też paparazzi niejednokrotnie przyłapywali ich obejmujących się na ulicach Warszawy. Teraz krążą plotki, że ich związek się rozpadł.
Zobacz wideo

Jeszcze niedawno media donosiły, że Weronikę Książkiewicz i Marka Bukowskiego łączy gorący romans. Jak czytamy jednak we "Fleszu", ich relacja nie przetrwała i zaledwie po kilku miesiącach znajomości postanowili się rozstać. 

Książkiewicz i Bukowski nie są już razem 

Jak donosi magazyn, Książkiewicz i Bukowski rozstali się, bo nie byli gotowi na wspólne życie. Książkiewicz chce w pełni spełniać się w roli mamy.  

Weronika przywykła do bycia singielką i w jej sercu jest na razie miejsce tylko dla jednego mężczyzny, syna Borysa - wyznaje "Fleszowi" znajomy aktorki. 
 

Według Party.pl to Książkiewicz zakończyła romans z Bukowskim. 37-letnia aktorka wierzy jeszcze w prawdziwą miłość i w to, że kiedyś się zakocha, a będąc z Bukowskim nie widziała na to szans. 

Marek Bukowski rozwiódł się z Ewą Bukowską 

Przypominamy, że Marek Bukowski niedawno zakończył 20-letnie małżeństwo z Ewą Bukowską. Jego była już żona wyznała, że w małżeństwie z aktorem czuła się zniewolona "jak w złotej klatce". W ich związku od dawna się nie układało, a papiery rozwodowe reżyserka złożyła już w 2014 roku. 

AG