Weronika Książkiewicz przeszła niebywałą metamorfozę. Obcięła włosy na krótko i przefarbowała je na ciemno! Zdjęcie skomentowała jej babcia

Weronika Książkiewicz przez lata była wierna jednej fryzurze. Najlepiej czuła się po prostu w długich, blond włosach. Nadszedł jednak czas na zmiany. Teraz aktorka może pochwalić się fryzurą... na chłopca. Powód metamorfozy? Wszystko dla roli w filmie.

Weronika Książkiewicz jest niczym kameleon. Dowodem jej ostatnia metamorfoza. Aktorka pochwaliła się zdjęciami z planu do najnowszej produkcji Cypriana T. Olenckiego - "Furioza". Patrząc na odmienioną Weronikę, możecie być w lekkim szoku. Po jej przepięknych blond włosach do ramion nie ma już śladu. 

Zobacz wideo

Weronika Książkiewicz ma krótkie włosy

Okazuje się, że Książkiewicz do nowej roli postanowiła zmienić swoją fryzurę. Przyznacie, dość diametralnie. Krótkie, ciemne włosy sprawiły, że Weronika wygląda naprawdę groźnie, ale w sumie chyba o to chodziło. Dodatkowo ta poza. Nie przypomina Wam przypadkiem Lary Croft? Nam troszkę tak. Ale zresztą sami spójrzcie: 

 

Opinie fanów? Większość osób jest na tak. 

Wow! Podoba mi się dzika wersja Wery. 
Czad!

Naszą uwagę zwrócił też komentarz babci Weroniki, pani Janiny: 

Weronika KsiążkiewiczWeronika Książkiewicz Instagram

A Wy, jak ocenicie tę metamorfozę? Naszym zdaniem - odważnie. 

DH

Więcej o: