Agnieszka Kaczorowska pokazała swoje biuro. Fani pytają: "Czy pani cokolwiek robi w domu"? Aktorka odpowiada ironicznie

Agnieszka Kaczorowska niedawno przeprowadziła się do nowego domu. Niektóre zdjęcia wnętrz już widzieliśmy, jednak tym razem pokazała, jak urządziła domowe biuro. Przy okazji zdradziła, co robi w wolnym czasie.

Agnieszka Kaczorowska i jej mąż Maciej Pela jakiś czas temu wprowadzili się do nowego mieszkania. Aktorka była bardzo zaangażowana w projektowanie domu, co często pokazywała w mediach społecznościowych. Widzieliśmy już łazienkę, jadalnię czy pokój ich córki Emilki. Tym razem jednak pokazała nowo urządzony gabinet, w którym, jak twierdzi, pracuje razem z mężem.

Agnieszka Kaczorowska pokazała gabinet

Gwiazda przyznała, że z powodu domowej izolacji, pomieszczenie, w którym można spokojnie pracować było jej niezbędne. 

Hurra! Odgruzowaliśmy wreszcie gabinet. Mamy porządne miejsce do pracy, która na razie odbywa się tylko w domu... I nie wiadomo, jak długo to jeszcze potrwa... A jak tam Wasze #homeoffice ? W specjalnym kąciku czy raczej wszędzie i nigdzie? - napisała.
 

Jedna z internautek zauważyła, że większość domowych obowiązków przypada mężowi aktorki. Postanowiła ją zapytać wprost, co robi w domu. 

Mąż gotuję, zawiesza zasłony, a Pani coś robi w domu?

Agnieszka szybko odpowiedziała.

Ja tylko leżę i pachnę. - odpowiedziała.

Pozostali fani wyrazili opinię na temat wyposażenia gabinetu. Wielu osobom bardzo przypadł on do gustu.

Bardzo gustownie urządzony gabinet.
Wow, imponująco - czytamy.
Zobacz wideo Agnieszka Kaczorowska pokazała, co robi, gdy jej córka zaczyna się nudzić. Spróbujecie jej metody?

Jak wygląda dom Agnieszki Kaczorowskiej?

Trzeba przyznać, że aktorka ma wyczucie stylu, ponieważ większość pomieszczeń w jej domu wygląda jak z katalogu. Aktorka postawiła na jasne i słoneczne wnętrza. Przypomnijmy, że w 2019 roku pochwaliła się, że wraz z mężem, Maćkiem Pelą, zdecydowali się na kupno mieszkania. Od tamtej pory każdą wolną chwilę poświęca na urządzaniu gniazdka. Trzeba przyznać, że spisała się na medal, bo niejedna pani domu marzy o takich wnętrzach.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.