Agnieszka Kaczorowska karmi piersią na Instagramie. Fanka się doczepiła, że okłamuje fanów. Aktorka ostro zareagowała

Agnieszka Kaczorowska jest wzorową mamą, a doświadczeniami dzieli się ze swoimi fanami. Obserwatorzy jednak tylko czekają na jej wpadkę. Teraz wytknęli aktorce, że w czasie siedzenia w domu rzekomo zaprasza do siebie fotografów - albo, co gorsza, sama z domu wychodzi.

Chociaż Agnieszka Kaczorowska jest tytułowaną tancerką, to większości polskich telewidzów i tak najbardziej kojarzy się z rolą Bożenki w serialu "Klan". Aktorka konsekwentnie stara się jednak zmieniać ten wizerunek. Od kiedy urodziła córeczkę, ma ku temu wiele świetnych okazji. Tancerka doskonale odnalazła się w roli mamy, a na swoim Instagramie coraz częściej podejmuje tematy związane z rodzicielstwem.

Zobacz wideo

Agnieszka Kaczorowska udostępniła archiwalne zdjęcie

Agnieszka Kaczorowska już wielokrotnie wypowiadała się w kwestii diety swojej córeczki. Tym razem tancerka postanowiła powrócić do tematu karmienia piersią. W związku z tym wrzuciła na swój Instagram archiwalne zdjęcie, na którym małą Emilkę karmi właśnie w ten sposób:

O karmieniu piersią już mówiłam i pisałam... Dziś wrzucam taki kadr uchwycony przez @fotografie_eweliny podczas tego cudownego momentu i chciałabym tylko przypomnieć, że mleko do 1. roku życia jest podstawą diety Maluszka - podpisała fotografię aktorka.
 

Jedna z obserwatorek nie zorientowała się, że zamieszczone przez aktorkę zdjęcie było wykonane już jakiś czas temu. Postanowiła wiec wytknąć Agnieszce Kaczorowskiej, że ta zamiast siedzieć w domu, tak jak sama sugeruje, spotyka się z fotografami celem wykonania sesji.

Uchwycone? A podobno siedzisz w domu z dzieckiem.

Aktorka postanowiła odpowiedzieć na ten komentarz i rozwiać wszelkie wątpliwości:

Zdjęcie zostało zrobione jakoś na przełomie stycznia i lutego. Proszę szukać zaczepki gdzieś indziej.

Przypomnijmy tylko, że Agnieszka Kaczorowska dołączyła do grona znanych osób, które zachęcają swoich fanów do pozostania w domu w obliczu panującego zagrożenia. Dzięki temu, że sama zamieściła zdjęcie, jak spędza czas w domowym zaciszu, mogliśmy się dowiedzieć, jak mieszka.

PJA