Agnieszka Kaczorowska pokazała jadalnię w nowym domu. Zachwycająca! "Cudny stół i krzesła"

Agnieszka Kaczorowska pokazała, jak wygląda jej salon. Okazuje się, że gwiazda ma świetny gust. W jakim stylu urządziła swoje wnętrze?

Agnieszka Kaczorowska pokazała, jak wygląda jej jadalnia. Aktorka każdą wolną chwilę wykorzystuje na urządzanie swojego wymarzonego wnętrza, a efektami postanowiła podzielić się na Instagramie. Trzeba przyznać, że gwiazda ''Klanu'' ma naprawdę świetny gust!

Agnieszka Kaczorowska pokazała jadalnię

Aktorka powoli kończy urządzanie domu, co wzbudza wielką ciekawość wśród jej fanów. Agnieszka postanowiła więc uchylić rąbka tajemnicy i za pośrednictwem mediów społecznościowych opublikowała zdjęcia jadalni. 

Jadalnia. To tu zajadamy wszystkie posiłki i to tu będą odbywać się rodzinne spotkania. Marzyłam o dużym drewnianym stole i właśnie taki prosto z moich marzeń wykonali dla nas @achdeco_polska Krzesła znaleźliśmy w @meble_rosanero ... choć co do ich wyglądu chyba najbardziej nie mogliśmy dojść do porozumienia z @maciek.pela Udało się! Jest bosko, wygodnie, przytulnie, funkcjonalnie, słonecznie, przejrzyście!
 

Wygląda na to, że Agnieszka doskonale zna najnowsze trendy, obowiązujące w aranżacji wnętrz, bo jej jadalnia wygląda jak z katalogu. Aktorka postawiła na jasne i słoneczne wnętrze. Centralnym punktem w  jadalni jest duży, drewniany stół z metalowymi nogami. To właśnie przy nim będzie gromadziła się cała rodzina. Gwiazda dobrała do niego szare krzesła, które świetnie komponują się z pozostałymi elementami wystroju. Nad stołem zawieszone są czarne, surowe lampy, które swobodnie opadają. Cała przestrzeń jest minimalistyczna i od razu widać, że żaden przedmiot nie znalazł się tam przypadkowo.

Jeszcze w 2019 roku aktorka pochwaliła się, że wraz z mężem, Maćkiem Pelą, zdecydowali się na kupno mieszkania. Od tamtej pory aktorka każdą wolną chwilę poświęca na urządzaniu swojego gniazdka. Trzeba przyznać, że spisała się na medal, bo niejedna pani domu marzy o takich wnętrzach! Jadalnia bardzo spodobała się fankom Agnieszki.

Cudny stół i krzesła! Niech cały Wasz domek wypełni się dobrą energią - napisała jedna z fanek.
Cudowny dom - dodała kolejna.

KK