Agnieszka Kaczorowska i jej mąż mieli wigilię w swojej szkole tańca. To piękna para. Naszą uwagę zwróciła spódnica aktorki - z sieciówki!

Agnieszka Kaczorowska to szczęśliwa żona i matka, ale spełnia także wiele innych ról. Razem z mężem była właśnie na spotkaniu świątecznym w ich szkole tańca. Na Instagramie pochwaliła się zdjęciem z tego wydarzenia. Nam szczególnie spodobała się jej złota spódnica z popularnej sieciówki!

Agnieszka Kaczorowska często wstawia na Instagram zdjęcia ze swoim mężem Maciejem Pelą. Widać, że są bardzo dobraną, kochającą się parą. To, co ich połączyło, to m.in. pasja, którą jest taniec. Ostatnio wzięli udział w spotkaniu świątecznym w swojej szkole tańca Dance World. To miejsce szczególne dla nich, bo właśnie tutaj się poznali, w dość nietypowy sposób. Maciej przyszedł na rozmowę kwalifikacyjną, którą prowadziła Agnieszka. Teraz razem świętują już trzecią Gwiazdkę w tym miejscu.

 

Agnieszka Kaczorowska wstawiła zdjęcie na swój profil - przyciąga wzrok zarówno jej stylizacja, jak też i jej męża. Wyglądają razem świetnie, bo ich ubrania są dopasowane kolorystycznie. Jak święta, to oczywiście nie mogło zabraknąć czerwieni - jest na mikołajowej czapce Macieja oraz na dopasowanym golfie Agnieszki. Sweter z golfem to hit tej zimy - znajdziemy takie modele w wielu sieciówkach. Aktorka i jej mąż postawili również na jasne elementy. Beżowy golf tancerza dobrze komponuje się z długą, jasną spódnicą żony. To nie byle jaki model, bo ozdobiony supermodnymi w tym sezonie cekinami! Oczywiście fanki zwróciły na nią uwagę i pojawiły się pytania o markę. Jedna z nich podpowiedziała, że to znana sieciówka H&M. Spódnicę można znaleźć w sklepie internetowym marki w cenie 149,99 zł. 

Ubrania z cekinami - najgorętszy trend jesień/ zima 2019/2020

Cekiny to zdecydowany hit tego sezonu - łatwo to zauważyć na wystawach sklepowych sieciówek oraz w sklepach internetowych. Ten element ozdobny znaleźć można na wielu elementach garderoby, ale najczęściej na sukienkach, spódnicach oraz bluzkach. Ubrania z cekinami to idealny wybór szczególnie na różne imprezy, spotkania świąteczne oraz oczywiście sylwestra! Dzięki nim naprawdę można zabłysnąć - takie stylizacje na pewno zwrócą uwagę wszystkich. Nie dziwimy się, że Agnieszka Kaczorowska na spotkanie wigilijne wybrała właśnie taką spódnicę, szczególnie, że jest to bardzo kobiecy, delikatny model.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.