Agnieszka Kaczorowska wprowadza córce nowe pokarmy. Tak wygląda to w praktyce. "Bałaganimy w restauracji"

Agnieszka Kaczorowska postanowiła rozszerzyć dietę swojej 7-miesięcznej córeczce. Okazuje się, że postawiła na nowoczesną i modną metodę.

Agnieszka Kaczorowska w swoich mediach społecznościowych często dzieli się trudami macierzyństwa. Aktorka w lipcu ubiegłego roku po raz pierwszy została mamą. Emilia ma już 7 miesięcy, więc przyszedł czas na poszerzenie diety dziecka. Agnieszka zastosowała nową, ale niezwykle popularną metodę, jaką jest BLW.

Agnieszka Kaczorowska rozszerza dietę córki 

Agnieszka Kaczorowska do zmiany diety i wdrożenia nowej metody przygotowywała się od dłuższego czasu. Wielokrotnie na swoim Instagramie pokazywała, skąd czerpie wiedzę na temat BLW. Okazuje się, że wystarczy przeczytać odpowiednie książki, aby przybliżyć sobie temat.

Przypomnijmy, że metoda BLW przyjęła się w polskiej wersji językowej jako "Bobas Lubi Wybór". Polega na samodzielnym wyborze przez dziecko tego, co je i ile. Rodzic podaje kilka pokarmów, z których dziecko może wybierać samodzielne to, co chce zjeść. Metoda ta wiąże się niestety często z niemałym bałaganem naokoło dziecka, które jedzeniem może się również bawić.

Agnieszka opublikowała na swoim InstaStory zdjęcie z restauracji, na którym możemy zobaczyć, jak mała Emilka radzi sobie w jedzeniu nowych posiłków. Okazuje się, że aktorka stosuję tę metodę nawet w miejscach publicznych, nie przejmując się bałaganem, jaki powstaje.

Agnieszka KaczorowskaAgnieszka Kaczorowska Fot. Agnieszka Kaczorowska - Instagram

Aktorka po raz pierwszy wdrożyła nowe produkty w jadłospis Emilki, gdy skończyła ona 6 miesięcy.

Przypomnijmy, że ostatnio Agnieszka Kaczorowska po raz pierwszy pokazała wyremontowany pokój swojej pociechy. W odcinku specjalnym, który nagrała na YouTubie oprowadziła po całym pomieszczeniu. Zdradziła, że chciała zachować w nim styl skandynawski. W pokoju przeważają ciepłe barwy oraz drewniane elementy. 

BO

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.