Agnieszka Kaczorowska wreszcie pokazała pokój córki. Fani są oczarowani wystrojem: Gustownie i funkcjonalnie

Agnieszka Kaczorowska w końcu pokazała pokój swojej córeczki, Emilki. Te wnętrza mogą zrobić wrażenie na niejednej osobie.

Agnieszka Kaczorowska razem z mężem Maciejem Pelą i córeczką Emilką jeszcze przed Świętami Bożego Narodzenia przeprowadziła się do nowego domu. Aktorka wspominała, że jest to dla niej ważna zmiana, na którą bardzo długo czekała. Pisała wtedy:

Nie ma zasłon, listw przypodłogowych i większości drzwi... Ale jest miłość, spokój, szczęście.
Zobacz wideo Agnieszka Kaczorowska opowiedziała nam o swoim porodzie:

Od tamtego momentu w sieci pojawiło się niewiele zdjęć z lokum Kaczorowskiej. Ostatnio pokazała kawałek salonu, kiedy razem z Emilką tańczyła do piosenki Steviego Wondera "Isn't She Lovely". Teraz jednak spełniła życzenia swoich obserwatorów i pokazała pomieszczenie, które interesowało ich najbardziej.

Agnieszka Kaczorowska pokazała pokój córki

27-latka nagrała na swój kanał na YouTube odcinek specjalny, w którym pokazała pokój Emilki. Gwiazda oprowadza w nim po całym pomieszczeniu i krok po kroku opowiada o mebelkach, zabawkach i dodatkach, które się w nim znajdują.

Zdradziła, że chciała zachować w nim styl skandynawski. W pokoju przeważają ciepłe barwy oraz drewniane elementy. Ciekawym dodatkiem jest tablica manipulacyjna czy basen z plastikowymi kulkami. Na ścianach znajdują się naklejki imitujące drzewa oraz leśne zwierzęta.

Agnieszka KaczorowskaAgnieszka Kaczorowska youtube

Fani aktorki są zachwyceni jej wyczuciem stylu. Pod filmem pojawiło się mnóstwo komplementów nawiązujących nie tylko do pokoiku, ale samej mamy.

Aga, Twoja radość z bycia mamą jest zarażająca. Pokój cudny!
Podoba mi się! Jest dziecięco, ale nie bazarowo! Bardzo elegancko.
Super! Gustownie i funkcjonalnie w jednym - pisali.

Odcinek, w którym Agnieszka oprowadza po pokoju swojej córki, możecie obejrzeć tutaj:

 

Wam również się podoba?

KB

Więcej o: