Agnieszka Kaczorowska dodała mocny wpis o reklamach na swoim Instagramie. Internauta: Nie jest Pani ani wiarygodna, ani obiektywna

Agnieszka Kaczorowska często dzieli się z fanami na Instagramie swoimi przemyśleniami. Już wiele razy wypowiadała się na temat obecnego w sieci hejtu. Tym razem poruszyła kwestię reklamowania produktów w mediach społecznościowych. Tłumaczy, że to jedna z form jej pracy. Wywołała burzę!

Agnieszka Kaczorowska, odkąd została matką, wciąż publikuje na Instagramie posty, w których opisuje, jakich produktów w życiu codziennym używa. Opieka nad Emilką wymaga od młodej rodzicielki zaznajomienia się z oferowanymi na rynku kosmetykami, które nie zaszkodzą dziecku. Dlatego też Agnieszka podejmuje współpracę z wieloma firmami, które w zamian za reklamę w mediach społecznościowych, oferują jej wynagrodzenie. Nie wszystkim fanom tancerki to się podoba!

Zobacz wideo Agnieszka Kaczorowska o intymnej relacji z córeczką i karmieniu piersią!

Agnieszka Kaczorowska zarabia na reklamach na Instagramie

Tancerka nie ukrywa tego, że jest przeciwna bezpodstawnym i negatywnym komentarzom na swoim profilu w mediach społecznościowych. W najnowszym poście kobieta tłumaczy swoją działalność na Instagramie i twierdzi, że reklama jest jej sposobem na zarobek. Agnieszka uważa, że łączy przyjemne z pożytecznym. Sympatycy Kaczorowskiej śledzą jej poczynania w Internecie i często proszą o rekomendację produktów, kosmetyków lub sprzętów. Gwiazda twierdzi, że poprzez oficjalne reklamowanie tego, co uważa za właściwe, oszczędza czas na odpisywaniu z osobna każdemu użytkownikowi Instagrama. 

Młoda mama ostro zaznaczyła, że reklama jest jej pracą i nie widzi w tym nic złego. Nie rozumie też, dlaczego większość ludzi taką formę zarobku traktuje jak zbrodnię. 

O nie, znowu reklama - w takiej lub innej formie czytam czasem tutaj komentarze, dotyczące mojej współpracy z markami. Chciałoby się odpowiedzieć: O nie, idź na policję, bo przecież to zbrodnia reklamować jakiś produkt, markę czy usługę. Ale zanim pójdziemy w sarkazm, zmierzmy się z faktami.

Kaczorowska stwierdziła również, że obowiązki, należące do influencera, nie należą wcale do łatwych: 

Kompletnie nie rozumiem też, co macie przeciwko reklamowaniu szczęścia, miłości i radosnego macierzyństwa... Mam wrażenie, że niektórzy postrzegają reklamowanie niczym kradzież, a to po prostu najczęściej praca i nie do końca taka łatwa, jakby się mogło wydawać, ale o tym wiedzą tylko ci, którzy są influencerami.

Tancerka swoim wpisem wywołała burzę. Niektórzy Internauci nie zgadzają się ze zdaniem gwiazdy i uważają, że Agnieszka nie jest wiarygodna w tym, co robi, skoro bierze za reklamowanie produktów pieniądze. 

Jeśli czerpie Pani z czegoś korzyści majątkowe, to nie jest Pani ani wiarygodna, ani obiektywna. Czy nie można być Mamą, która jest aktywna zawodowo, odnosi sukces własnymi siłami i jednocześnie promuje szczęśliwe macierzyństwo bez promowania na profilu za pieniądze czyichś kosmetyków/ubrań/usług/urządzeń?

Z kim się zgadzacie w tym sporze?

BWO 

Więcej o:
Komentarze (9)
Agnieszka Kaczorowska dodała mocny wpis o reklamach na swoim Instagramie. Internauta: Nie jest Pani ani wiarygodna, ani obiektywna
Zaloguj się
 • ksztybyr

  Oceniono 2 razy 2

  Niektóre plemiona nadal nie zgadzają się uwieczniać swoich twarzy na fotografiach. Pani Kaczorowska się zastanowi zanim znowu zacznie rzewnymi łzami zalewać media społecznościowe.

 • j-a-ga

  Oceniono 2 razy 2

  Panienka reklamuje wszystko. Od betonu budowlanego po papier toaletowy a jak jej ktoś zwróci uwagę że tak jest to strzela focha. Głupie to strasznie i nie zbyt znane.

 • ksztybyr

  Oceniono 2 razy 2

  "Mocny wpis"? A ja myślałem, że mocne teksty to są w "Psach" Pasikowskiego. Tymczasem jakaś celebrytka tłumi swoje wyrzuty sumienia i utratę bycia niezależnym.

 • mw29

  Oceniono 2 razy 2

  Owszem to zbrodnia przeciwko ludzkości wspierać swoim pyskiem krwiozercze korporacje ale Kaczorowska nigdy tego nie zrozumie

 • marcines007

  Oceniono 1 raz 1

  To naiwni ludzie serio myśleli, że profile na Insta są żeby byle cieć mógł obrzygiwać "gwiazdę" swoimi "przemyśleniami". Toż to robota jak każda inna. Nawet nie za przyjemna, bo jak ktoś nie ma wywalone na to co inni o nim piszą to potem ma jakieś depresje lub inne tego typu przygody...

 • kopernik_byl_akobieta

  0

  tancerka?

 • wejsunek47

  0

  a kto to jest? nowa nr 5976 "gwiazda" od kręcenia d....? czy od czego? bo nie słyszałem o niej jeszcze..

 • sally30

  0

  Dlaczego nazywacie ja gwiazdą? Skoro sama twierdzi że żyje z reklam jest słupem reklamowym lub marketingowcem jeśli to lepiej brzmi. Zdecydowanie stoje po stronie internautki. Jej życie które sprzedaje to jedna wielka ustawka i udawanie, żeby zareklamować coś i pewnie nie ma to nic wspólnego z realem. Więc po co obserwować coś takiego. Wystarczy że jestesmy bombardowani tymi newsami na portalach.

 • joankb

  0

  Wystarczy przyjąć do wiadomości, że Instagram to jeden wielki słup reklamowy. Z reklamami chłamu włącznie, a nawet przede wszystkim. I oglądać/czytać krytycznie albo dać sobie spokój ze śledzeniem celebrytek.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX