Agnieszka Kaczorowska już tak nie wygląda. Zdecydowała się na odważną zmianę fryzury. Opowiedziała też o kolorze swoich włosów

Agnieszka Kaczorowska przez lata była widywana w naturalnych długich blond włosach. Teraz gwiazda zdecydowała się na ostre cięcie.

Agnieszka Kaczorowska rzadko eksperymentuje z wizerunkiem i raczej stawia na naturalność. Zazwyczaj pokazuje się w delikatnym makijażu, ale teraz zaszalała z fryzurą. Młoda mama zdecydowała się na skrócenie włosów

Agnieszka Kaczorowska-Pela i jej plany. Chciałaby mieć kolejne dziecko?

Zobacz wideo

Agnieszka Kaczorowska skróciła włosy

Aktorka na Instagramie pochwaliła się zdjęciami nowej fryzury. Okazuje się, że nigdy nie farbowała włosów, a tym razem podczas wizyty u fryzjera zdecydowała się na ich skrócenie. Ścięte włosy przekazała na cele charytatywne. 

Aaaa! Zrobiłam to! Oto nowa Agnieszka Kaczorowska-Pela. A co! Takie zmiany są kobiecie potrzebne! 30 cm włosów wysyłam Fundacji Rak’n’Roll. A ubiegając wszystkie pytania... kolor mam naturalny, niezmiennie od urodzenia. Nigdy nic z nim nie robiłam, a zmienia się przez cały rok pod wpływem słońca - napisała tancerka.
 

Pod publikacją pojawiło się sporo komentarzy. Fani zachwycali się fryzurą Agnieszki. 

Wow! Jaka zmiana! Pięknie wyglądasz. Wcześniej też oczywiście, ale teraz to petarda!
Odważnie! Ale super wyglądasz!
Wyglądasz rewelacyjne w tej fryzurze - pisali. 

Głos zabrała także Agata Rubik, która pochwaliła koleżankę za przekazanie włosów i nowy wygląd. 

Bardzo ładnie Aga! No i cel szczytny! Brawo - napisała żona Piotra Rubika.

Ubiegły rok był niezwykle intensywny dla Agnieszki. Po raz pierwszy została mamą, co pochłania większość jej energii. Dodatkowo podjęła się remontu mieszkania. Ostatnio znajduje więcej czasu dla siebie i pokazała się w hollywoodzkim makijażu.

Jak Wam się podoba Agnieszka w nowej fryzurze?

DK