Agnieszka Kaczorowska zatańczyła z córeczką. Przy okazji pokazała kawałek nowego mieszkania. Nagranie urzekło fanów

Agnieszka Kaczorowska opublikowała na Instagramie bardzo urocze wideo. Tańczy na nim ze swoją kilkumiesięczną córeczką.

Agnieszka Kaczorowska bardzo chętnie i dosyć regularnie chwaliła się swoim ciążowym brzuszkiem. Pokazywała kolejne etapy ciąży oraz prezentowała wyprawkę dziecka. Jednak gdy mała Emilia w końcu się urodziła, gwiazda zarzekała się, że nie pokaże twarzy swojego dziecka publicznie. Podjęła taka decyzję ze względu na prywatność i ochronę swojej córeczki. Mówiła wtedy:

Z jednej strony w sieci nikt nie jest anonimowy, ale z drugiej jest to przestrzeń, w której nic nie ginie. To, co się dzieje w czeluściach internetu jest naprawdę przerażające, a ludzi ze złymi intencjami jest niestety niemało.
Zobacz wideo Agnieszka Kaczorowska opowiedziała o karmieniu piersią:

Do dzisiaj kurczowo trzyma się tych słów. Jednak od czasu do czasu na profilu aktorki pojawiają się zdjęcia z małą Emilką. Mimo że nie widać na nich twarzy dziewczynki, fani zachwycają się ją oraz młodą mamą. Podobnie było i tym razem.

Agnieszka Kaczorowska tańczy z córką

27-latka opublikowała na swoim Instagramie bardzo słodkie wideo. Na pierwszym planie stoi Agnieszka, która trzyma w swoich objęciach córkę. W tle leci znany utwór Steviego Wondera "Isn't She Lovely". Nagle aktorka zaczyna tańczyć w rytm piosenki razem z Emilią.

Życzymy Wam całą rodzinką, aby Wasze życie było wypełnione miłością i pasją - napisała.
 

Przy okazji Kaczorowska pokazała kawałek nowego mieszkania!

Tak wiem, że jeszcze mamy puste półki... Myślimy jeszcze jak zaaranżować tę ścianę. Ale kanapę mamy wymarzoną, wypasioną i możemy mieć jeszcze dwójkę dzieci i wszyscy się na niej śmiało rozłożymy - dodała.

Fani gwiazdy byli zachwyceni tanecznym popisem. W komentarzach pojawiło się wiele miłych słów.

Agunia, cudnie wyglądasz.
Jakby każda rodzina na świecie kochała się tak, jak Wy, to świat byłby piękniejszy.
Każdy i tak Was podziwia, więc nie widać, czy coś jest na półce - pisali.

Wam również spodobało się to urocze nagranie?

KB

Więcej o: