Agnieszka Kaczorowska zmienia dietę u Emilii. Wkrótce wprowadzi nowe pokarmy. Zdecydowała się na modną, ale trudną metodę

Agnieszka Kaczorowska zmienia dietę swojego dziecka. Pochwaliła się tą informacją na Instagramie.

Agnieszka Kaczorowska 26 lipca 2019 roku urodziła pierwsze dziecko. Teraz niespełna 6-miesięczna Emilia wkrótce zacznie przyjmować inne posiłki, niż mleko matki. Dziewczynka za 10 dni skończy pół roku, dlatego tancerka zapowiada wprowadzanie stałych produktów. Jednak Emilka zapewne rzadko będzie miała do czynienia ze słynnymi "papkami" z jedzenia. Kaczorowska pochwaliła się tym na instagramowej relacji.

Agnieszka Kaczorowska zmienia dietę Emilii 

Gwiazda zamieściła na Instagramie zdjęcie drugiego rozdziału książki, który jest zatytułowany "Jak działa baby-led weaning?". Zapowiedziała tym samym zmianę odżywiania swojej córki:

Agnieszka KaczorowskaAgnieszka Kaczorowska scrren Instagram/agakaczor

Okazuje się, że Agnieszka Kaczorowska - zamiast zaprezentować małej Emilce nieszczególnie smakowitego, ale za to łatwego w jedzeniu rozgniecionego banana - postanowiła wypróbować popularną od kilku lat metodę BLW.

Czym jest baby-led weaning?

BLW przyjęło się w polskiej wersji jako "Bobas Lubi Wybór". To metoda, która polega na samodzielnym wyborze dziecka tego, co je i ile. Rodzic podaje kilka pokarmów, z których dziecko może wybierać samodzielne to, co chce zjeść. Metoda ta wiąże się niestety często z niemałym bałaganem naokoło dziecka, które jedzeniem może się również bawić.

Kilka tygodni temu informowaliśmy, że Meghan Markle również zmieniła dietę księcia Archiego i wybrała tę samą metodę. Żona księcia Harry'ego zakończyła już karmienie piersia, rozpoczęła karmienie butelką i zaczęła podawać maluchowi stałe posiłki.

Jak myślicie, Agnieszka wytrwa przy tej metodzie?

DK

ZOBACZ: Agnieszka Kaczorowska o karmieniu piersią

Zobacz wideo
Więcej o: