Kobiety Kobietom na Dzień Kobiet. Długi wpis Karoliny Pisarek i piękne słowa Natalii Kukulskiej

8 marca obchodzimy międzynarodowy Dzień Kobiet. Czego z tej okazji kobietom życzą polskie gwiazdy? Padło wiele pięknych słów.
Katarzyna Zawadzka Katarzyna Zawadzka www.instagram.com/katarzyna__zawadzka/

Katarzyna Zawadzka

Katarzyna Zawadzka zainspirowała się pisarką Clarissą Pinkolą Estes i wszystkim kobietom poleca wsłuchać się we własne wnętrze, intuicję i dziką naturę.

Drogie kobiety! Dziś nasze święto. Chcę w tym dniu życzyć nam wszystkim, byśmy pielęgnowały nasze pierwotne i dzikie instynkty, które kryją się we wnętrzu każdej kobiety. Zawsze słuchajmy swojej intuicji, która jest naszą ogromną siłą i zwykle jest nieomylna.
Natalia Kukulska Natalia Kukulska www.instagram.com/natalia.kukulska/

Natalia Kukulska

Natalia Kukulska nawoływała kobiety do solidarności, niezależnie od wieku czy piastowanego stanowiska:

Kobitki, bądźmy dla siebie łaskawe! Mamy, córki, siostry, kumpele, szefowe! Wspierajmy się! My spotkałyśmy się wczoraj w kobiecym gronie przy ciasteczku i lampce szampana u mojej przyjaciółki - napisała.
Monika Mrozowska Monika Mrozowska instagram.com/monikakingamrozowska

Monika Mrozowska

Monika Mrozowska jak zwykle nie zawiodła, a jej życzenia każda kobieta powinna wziąć sobie głęboko do serca:

Moje drogie, piękne kobietki! Nie spełniajcie nigdy cudzych oczekiwań. Bądźcie zawsze sobą nawet jeśli trwanie przy swoich racjach, wyborach życiowych wiązałoby się z wędrówką pod prąd! Bądźcie zawsze na 100%, ale swoich możliwości. Nie musicie być idealne. Ideały są nudne. I pamiętajcie, że to Wy gracie główną rolę we własnym życiu. Więc wybierzcie ją rozsądnie, tak, żeby grać ją z przyjemnością, radością i satysfakcją. Nie musicie być matkami, żonami, kobietami sukcesu (...), możecie zupełnie same stworzyć najlepszy scenariusz Waszej historii!
Dagmara z 'Królowych Życia' Dagmara z 'Królowych Życia' instagram.com/queen_of_life_77/

Dagmara Kaźmierska

Dagmara Kaźmierska, znana z programu "Królowe życia", życzyła swoim obserwatorkom pozytywnego podejścia do codzienności i spełnienia marzeń:

Nie dajcie się popychać problemom, dajcie się prowadzić marzeniom. Spełnienia marzeń moje kochane kobiety - napisała. 
Zofia Zborowska Zofia Zborowska instagram.com/zborowskazofia/

Zofia Zborowska

Zofia Zborowska podzieliła się z obserwatorkami wyjątkowym zdjęciem. Swoim postem nawiązała przy okazji do zdrowej, wegańskiej diety, którą warto propagować przy każdej okazji, także w Dzień Kobiet:

Wszystkiego najlepszego kobitki. Uśmiechu, szczęścia i zdrowej diety Wam życzę.

Zdjęcie aktorki zabawnie skomentowała Agata Rubik:

It's not vegan! Najlepszego!
Marta Manowska Marta Manowska instagram.com/martamanowska/

Marta Manowska

O tym, że warto być dla siebie wyrozumiałymi i wspierającymi przy okazji Dnia Kobiet, przypomniała także Marta Manowska:

Kobiety! Mamy to! Korzystajmy! Wspierajmy! Chociaż dla siebie bądźmy dobre! - czytamy pod jej zdjęciem na Instagramie.
Ania Starmach Ania Starmach www.instagram.com/ania_starmach/

Anna Starmach

Anna Starmach zwróciła uwagę, że trzeba zawsze marzyć, a popełniane błędy nie są czymś, co nas definiuje.

Dziewczyny! Jesteście silne, mądre i piękne! Nie bójcie się marzyć, nie bójcie się popełniać błędów, bądźcie na siebie dobre i łagodne! Uśmiechajcie się, jeśli macie na to ochotę, nie hamujcie łez, jeśli jest Wam smutno. A dziś róbcie dokładnie to, na co macie ochotę. 
Ida Nowakowska Ida Nowakowska instagram.com/idavictoria/

Ida Nowakowska

Ida Nowakowska życzyła obserwatorkom dużo miłości. Prezenterka pochwaliła również mężczyzn, którzy doceniają kobiety:

Dla takich chwil żyję! Małe, duże, średnie kobitki... kocham Was! Dużo miłości również dla wszystkich mężczyzn, którzy doceniają kobiety, jak ewidentnie ten mini rodzynek z lewej - napisała.
Maja Hyży Maja Hyży instagram.com/majahyzy

Maja Hyży

Maja Hyży podzieliła się w sieci zdjęciem z wyjątkowymi dla siebie kobietami: mamą, ciocią oraz babcią.

8 cud świata, czyli moje najważniejsze Kobiety w życiu. Siła jest kobietą. Kocham Was.
Paulina Smaszcz-Kurzajewska Paulina Smaszcz-Kurzajewska instagram.com/paulinasmaszczkurzajewska

Paulina Smaszcz-Kurzajewska

Paulina Smaszcz-Kurzajewska z okazji Dnia Kobiet nagrała filmik, na którym zaprezentowała swoją czerwoną stylizację, wybraną specjalnie na to święto. Prezenterka zachęciła obserwatorki do pewnej dozy szaleństwa:

Zaszalejcie i pogrzeszcie świadomie dzisiejszego wieczoru - namawiała Smaszcz-Kurzajewska.
Karolina Pisarek Karolina Pisarek instagram.com/karolina_pisarek/

Karolina Pisarek

Karolina Pisarek zwróciła uwagę, jak istotny jest fakt, że kobiety mogą decydować o swoim życiu. Modelka również życzyła kobietom akceptacji i solidarności.

Bycie kobietą to dopiero wyzwanie! Cieszę się, że w tych czasach możemy być niezależne i decydować o swoim życiu! (...) Od zawsze powtarzam, że nie ma to jak wsparcie od drugiej kobiety. Bo jak dwie połącza siły, to jest dopiero moc! #GIRLPOWER Uważałam, że powinnyśmy się trzymać razem. Bo jak nie my, to kto? Moje kobitki! Dziś jest nasz dzień i jest on dla mnie niezwykle ważny, bo cenię sobie nas - kobiety - za siłę, która w sobie mamy, mimo niełatwych sytuacji, za wytrwałość w wielu obowiązkach, za troskę nad innymi, za delikatność do wielu rzeczy (...). A więc w związku z tym wyjątkowym dniem, życzę Wam, abyście zawsze miały motywację do działania, były szczęśliwe, akceptowały siebie, abyście były rozpieszczane przez mężczyzn, szanowane oraz nigdy się nie poddawały!
Agnieszka Kaczorowska Agnieszka Kaczorowska Instagram.com/agakaczor/

Agnieszka Kaczorowska

Agnieszka Kaczorowska życzyła wszystkim kobietom samoakceptacji, a na życiowej drodze spotkania osób, które potrafią dostrzec kobiecą wartość:

Drogie kobiety! Życzę Wam, abyście zawsze, jak spojrzycie w lustro, widziały piękną, spełnioną, wartościową, kochaną i kochającą istotę! Niech otaczają Was tylko ludzie, którzy też Was takie widzą. Ściskam Was najmocniej!

Oczywiście dołączamy się do wszystkich życzeń i mamy ogromną nadzieję, że wszystkie panie zdadzą sobie sprawę, że bycie kobietą jest cudowne!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.