Agnieszka Kaczorowska z mężem. "Chodź Kochanie robić szczęście". Fanka: Róbcie rodzeństwo dla Emilki! Szybko odpowiedziała

Agnieszka Kaczorowska opublikowała nowe zdjęcie z mężem. Takiego komentarza fanki chyba się nie spodziewała.

W listopadzie ubiegłego roku Agnieszka Kaczorowska przywitała na świecie swoje pierwsze dziecko. Tancerka urodziła córkę, Emilkę. Razem z mężem chętnie dzielą się zdjęciami pociechy, choć podobnie jak na przykład Anna i Robert Lewandowscy, ukrywają jej twarz. Na najnowszy poście Agnieszki dziewczynki jednak brak. Gwiazda zapozowała jedynie z mężem. 

Zobacz wideo Agnieszka Kaczorowska o karmieniu piersią

Agnieszka Kaczorowska odpowiada na komentarz internautki 

Gwiazda "Klanu" opublikowała w sieci zdjęcie z mężem. Trzyma go na nim za rękę i wędruje lecz nie wiadomo gdzie. Post opatrzyła z kolei bardzo motywującym opisem. 

Chodź Kochanie, robić szczęście i miłość! Nasze zadania na ten miesiąc: być najcudowniejszym rodzicami pod słońcem, dużo się przytulać, mówić sobie piękne rzeczy, kochać się każdego dnia mocniej, widzieć we wszystkim coś pozytywnego - wyznała.

Jak można było się spodziewać, fani zasypali parę komplementami. 

Jacy Wy jesteście fajni i pozytywni. Bardzo!
Robić szczęście i miłość to nie taka lekka praca, ale za to jaka cudowna.
Bardzo podoba mi się Twoja pierwsza część. Cudowna. Mam wrażenie, że ludzie w dzisiejszych czasach zapominają o tym. Tak trzymajcie!

Jedna z pań postanowiła jednak zaapelować do tancerki, dość emocjonalnie angażując się w jej życie prywatne.

Róbcie rodzeństwo dla Emilki.

Gwiazda "Tańca z Gwiazdami" postanowiła zareagować. Odpowiedziała całkiem zabawnie.

W tym miesiącu chyba nie da rady.
 

Kiedy tylko Agnieszka i Maciej zdecydują się na powiększenie rodziny i podzielą się tą wieścią, na pewno od razu Wam przekażemy.

CW

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.