Agnieszka Kaczorowska żartuje z "mycia rączek" i nawiązuje do słynnej sceny w "Klanie": My mówimy o tym od ponad 20 lat

Agnieszka Kaczorowska wracając z planu zdjęciowego "Klanu", nagrała dwa InstaStories w nawiązaniu do koronawirusa. Wspomniała zabawną scenę z serialu sprzed lat. Pamiętacie?

Jedni aktorzy (ci pracujący w teatrach) zostali wysłani na przymusowy urlop, a inni - jak na przykład Agnieszka Kaczorowska - pracują na planach zdjęciowych. Tancerka wciela się w Bożenkę Lubicz, a kiedy po zdjęciach wracała do domu, nagrała na Instastories dwa filmiki. Nawiązała w nich do panującej sytuacji w kraju i jednej ze scen "Klanu". Wyszło zabawnie? 

Zobacz wideo

Agnieszka Kaczorowska żartuje z "mycia rączek"

"Klan" gości na antenie telewizyjnej "Jedynki" już od prawie 23 lat. Nic więc dziwnego, że wiele scen stało się kultowymi. Do takich należy ta z domu Lubiczów, kiedy głowa rodziny, Ryszard, zaprasza bliskich do łazienki na "mycie rączek".

No, a może tradycyjnie umyjmy rączki? - mówił Piotr Cyrwus. No właśnie, bo czegoś mi brakowało od wejścia, a to o ręce chodziło - dodał jego kuzyn.
 

Właśnie do tej sceny nawiązała Agnieszka Kaczorowska, kiedy w środowe popołudnie wracała do domu z pracy. 

Kochani, właśnie wracam z planu, planu "Klanu". I naszła mnie taka refleksja, że my w "Klanie" o "myciu rączek" mówimy już od ponad dwudziestu lat, a dopiero teraz ten temat jest tak popularny i na czasie .

Gwiazda nie chcąc się nikomu narażać, że śmieje się z obecnie panującej w kraju sytuacji, dodała:

Oczywiście nie podobają mi się te wszystkie memy, które śmieją się i lekceważą koronawirusa, bo uważam, że nie jest to temat do żartów, no ale nie sposób się nie uśmiechnąć, jak sobie pomyślę o myciu rączek w "Klanie".

Nie da się ukryć, że koronawirus przestraszył Polaków. Warto więc zachować dużą ostrożność - dbać o higienę, a także unikać dużych skupisk ludzkich. 

CW