Rodzinne święta Katarzyny Skrzyneckiej. Towarzyszyła im córka Marcina Łopuckiego. "Śliczna rodzina"

Katarzyna Skrzynecka dodała na Instagramie zdjęcie ze świąt. Odwiedziła ich córka Marcina Łopuckiego, Paula.

Katarzyna Skrzynecka nie ukrywa, że rodzina jest dla niej najważniejsza. W każdej sytuacji staje w obronie najbliższych, czyli męża i córki. Na początku marca tłumaczyła, dlaczego Marcin Łopucki przyszedł na pogrzeb Pawła Królikowskiego w dresach i sportowych butach, a kilka miesięcy wcześniej dyskutowała z internautami, którzy zarzucili jej, że retuszuje twarz córki Alikii Ilii. Tym razem pokazała, jak spędzali święta wielkanocne.

Zobacz wideo Katarzyna Skrzynecka zdradza swoje sposoby na świetną sylwetkę

Katarzyna Skrzynecka z rodziną

Zdjęciami z tych wyjątkowych dni pochwaliła się na Instagramie. Okazuje się, że do Łopuckich dołączyła także córka trenera, Paula. Urodziła się, gdy miał on 21 lat. Jednak rodzinne szczęście nie trwało długo - jego żona podjęła decyzję o rozstaniu. Łopucki do tej pory utrzymuje z dziećmi (ma jeszcze syna Dawida - bliźniaka Pauli) dobre stosunki. Także Katarzyna Skrzynecka, z którą ożenił się w 2009 roku, ma z nimi ciepłe relacje.

Wielkanoc na balkonie. A z Teściem w Bydgoszczy i resztą Rodziny oraz Przyjaciół widzimy się przez ekran: telefonu, tabletu - co tam kto ma. ZDROWIA WSZYSTKIM - napisała Skrzynecka.
 

Internauci zostawili wiele miłych słów pod ich adresem i również złożyli życzenia dla całej rodziny:

Śliczna córeczka. Śliczna rodzina.
Pięknie Państwo wyglądacie.
Piękne rodzinne zdjęcia Pani Kasiu. Cudownie wyglądacie - piszą. 

Z tego, co dowiadujemy się z profilu Pauli, studiuje ona kosmetologię i kocha psy. Często też wyjeżdża na wakacje z tatą i jego rodziną, co świadczy o tym, że są ze sobą blisko, a dziewczyna w pełni akceptuje Katarzynę Skrzynecką. Zresztą aktorka nie ukrywa, że pokochała córkę swojego męża i chętnie zostawia pod jej zdjęciami komplementy oraz miłe słowa.