Demi Lovato ma nowego chłopaka. To hollywoodzki aktor. Zagrał dla niej na fortepianie: Dla mojej ukochanej

Wszystko wskazuje na to, że Demi Lovato wreszcie zaczyna się układać. Piosenkarka spotyka się obecnie z 28-letnim aktorem, Maxem Ehrichem. Nowy ukochany gra dla niej piosenki na fortepianie.

Demi Lovato jest amerykańską piosenkarką i aktorką, która zyskała popularność dzięki roli w serialu Disneya. Po kilku gorszych latach i długim odwyku, wokalistce wreszcie udało się ułożyć swoje życie. Ostatnio Lovato powróciła na scenę i swych fanów zachwyciła występami podczas tegorocznych Grammy i Super Bowl. Jak się okazuje, także w życiu prywatnym jest całkiem dobrze - piosenkarka znalazła bowiem nową miłość.

Zobacz wideo Te gwiazdy rozstania przekuły w największe hity:

Demi Lovato ma nowego chłopaka

W grudniu ubiegłego roku Demi Lovato rozstała się ze swoim chłopakiem, Austinem Wilsonem. Ich związek trwał zaledwie miesiąc. Teraz piosenkarka znalazła jednak nową miłość. Jej wybrankiem jest Max Ehrich - aktor, którego kojarzyć możemy z filmu "High School Musical 3" i seriali "Pod kopułą" oraz "Chodzenie, jazda, rodeo". Piosenkarka swojego nowego chłopaka poznała ponoć w połowie stycznia, a od tego czasu paparazzi kilkukrotnie przyłapali ich w Los Angeles.

Niedawno aktor udostępnił na swoim Instagramie piosenkę, zagraną specjalnie dla Demi Lovato:

Dla mojej ukochanej - podpisał film Max Ehrich.
 

Demi Lovato postanowiła skomentować wideo ukochanego, wysyłając mu serduszko. Obecnie para spędza razem czas w domowej izolacji, a Max pochwalił się wyrzeźbionym torsem.

Kiedy zdajesz sobie sprawę, że podczas izolacji powinieneś więcej ćwiczyć.
Dla mnie spoko - skomentowała zdjęcie Demi.
 

Mamy nadzieję, że Demi znajdzie szczęście u boku nowego chłopaka. Przypomnijmy, że ostatnie lata były dla piosenkarki trudne. Wokalistka przedawkowała heroinę, zmagała się z zaburzeniami odżywiania i wiele miesięcy spędziła na odwyku. Gwiazda nie straciła jednak sympatii fanów, ponieważ szczerze opowiedziała o swoim uzależnieniu.

PJA

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.