Demi Lovato wydała oświadczenie po przedawkowaniu heroiny. Przyznała się do uzależnienia. "Nie poradziłam sobie"

Demi Lovato opublikowała emocjonalny wpis na Instagramie w związku z tym, że półtora tygodnia temu trafiła do szpitala po przedawkowaniu heroiny.

Demi Lovato, aktorka i piosenkarka, która zyskała popularność dzięki roli w serialu Disneya, niespełna dwa tygodnie temu trafiła do szpitala w Los Angeles po tym, jak jej przyjaciele znaleźli ją nieprzytomną w jej domu. 26-latka przedawkowała wówczas heroinę. 

Demi Lovato wydała oświadczenie

Sama piosenkarka początkowo milczała na ten temat. Teraz w emocjonalnym liście zwróciła się bezpośrednio do swoich fanów. Podkreśliła, że nigdy nie próbowała zataić nałogu, a także, że jeszcze z nim nie wygrała.

Zawsze mówiłam szczerze o swojej walce z uzależnieniami. To, czego się nauczyłam, to to, że moja choroba nie jest czymś, co znika z czasem. Ja sobie jeszcze z tym nie poradziłam, to coś, z czym jeszcze muszę powalczyć - napisała. 
Chciałabym podziękować Bogu za to, że jestem żywa. Moim fanom będę zawsze wdzięczna za wyrazy miłości i wsparcia, które otrzymałam w tym tygodniu i wcześniej. Wasze pozytywne słowa i modlitwy pomogły mi przetrwać ten trudny czas - dodała.
 

Przyznała, że walka z nałogiem jest teraz dla niej najważniejsza. 

Teraz muszę się skupić na tym, by się wyleczyć i wytrwać w trzeźwości. Nigdy nie zapomnę o waszej miłości i nie mogę się doczekać dnia, kiedy będę mogła Wam powiedzieć, że jestem zdrowa. Będę walczyć - napisała.

Jak podawało TMZ, stan Lovato jest już stabilny. Artystka po opuszczeniu szpitala od razu trafi do ośrodka leczenia uzależnień. Jak donoszą zagraniczne media, sama wyraziła taką chęć. 

Demi Lovato - kim jest?

Demi Lovato jest amerykańską piosenkarką urodzoną 20 sierpnia 1992 roku. Jej kariera zaczęła się od udziału w filmie ''Camp rock'', a później serialu ''Słoneczna Sonny''', który produkował Disney Channel. Była wówczas nastolatką - już wtedy zaczęły się jej problemy psychiczne oraz zaburzenia odżywiania, objawiające się agresją. Nieco później aktorka zaczęła też nagrywać płyty i dawać koncerty, ruszyła w trasę z zespołem Jonas Brothers. Jest też jurorką w amerykańskiej edycji ''Mam talent''.

MM

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie  >>>

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.