Najnowsze zdjęcia Demi Lovato po wyjściu z odwyku. Wściekła gwiazda pokazała fotografom środkowe palce

Demi Lovato wyszła z odwyku. Gwiazda nie może jednak liczyć na spokój, na każdym kroku śledzą ja paparazzi.

Ostatnie miesiące były bardzo trudne dla Demi Lovato. Wiosną 26-latka poinformowała fanów, że znów sięgnęła po używki, przerywając tym samym trwającą od sześciu lat trzeźwość. Niedługo po wydaniu piosenki "Sober" (z ang. trzeźwa) gwiazda trafiła do szpitala. Jak się okazało, przedawkowała heroinę.

Ze szpitala Demi Lovato trafiła na odwyk do prywatnej kliniki. Terapia została zakończona, a wokalistka od trzech miesięcy znów jest trzeźwa. Nadal nie wiadomo jednak czy i kiedy wróci na scenę. 

Lovato wściekła na fotografów

Kilka dni temu paparazzi przyłapali gwiazdę wychodzącą z siłowni. Lovato nie była zachwycona obecnością fotografów. Na ich widok zakryła twarz dłońmi. Potem "pozdrowiła" ich środkowymi palcami.

DEMI LOVATO POKAZUJE ŚRODKOWE PALCE PAPARAZZI>>>ZOBACZ ZDJĘCIA

Jak donoszą zagraniczne media, po wyjściu z odwyku Lovato usunęła numer telefonu i wyczyściła listę kontaktów. W ten sposób 26-latka chce odciąć się od przeszłości.

To jednak nie wszystko, niedawno gwiazda przestała również obserwować na Instagramie Selenę Gomez i Nicka Jonasa. Czyżby uznała,że  starzy znajomi mieli na nią zły wpływ?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.