Najlepsza przyjaciółka Demi Lovato wiedziała o tym, że piosenkarka znów bierze narkotyki. Tłumaczy, dlaczego nikomu o tym nie mówiła

Demi Lovato w miniony wtorek wylądowała w szpitalu na skutek przedawkowania heroiny. Jak się okazuje, jej bliska przyjaciółka po fachu, Iggy Azalea, wiedziała o nawrocie problemu piosenkarki.

Demi Lovato, aktorka i piosenkarka, która zyskała popularność dzięki roli w serialu Disneya, trafiła do szpitala w Los Angeles po tym, jak jej przyjaciele znaleźli ją nieprzytomną w jej domu. 26-latka przedawkowała heroinę. 

Demi Lovato znów bierze narkotyki

Lovato w minioną niedzielę, 22 lipca, koncertowała wraz z Iggy Azaleą, z którą się przyjaźni. Azalea w wywiadzie dla "ET" skomentowała powrót do narkotyków przyjaciółki

Wiedziałam o tym, jako bliska przyjaciółka. Tak więc naprawdę chciałam, by to ona sama powiedziała to fanom - mówiła Azalea.
To nie moja sprawa, aby powiedzieć przyjaciółce "musisz się przyznać". Ale jako przyjaciel martwisz się i mówisz: "och, mój Boże, mój przyjacielu, ona mówi coś, co ludzie mogą użyć przeciwko Tobie i naprawdę chcę, byś zrobiła to sama". I ona to zrobiła! - dodała Iggy Azalea nawiązując do utworu "Sober" Lovato.

Niespełna miesiąc temu artystka wydała singiel "Sober", w którym wyznała, że nie udało się jej wytrwać w trzeźwości. Demi Lovato otwarcie w niej śpiewa, że znowu ma problemy z piciem i narkotykami. 

 

Iggy przyznała też, że artystka nagrała ten utwór w tajemnicy, nawet przed najbliższymi osobami. 

Nie wiedziałam jednak, że nagrywa tę piosenkę, nie powiedziała mi tego - mówiła. Byłam z niej naprawdę dumna, że jest szczera, bo naprawdę trudno być uczciwym wobec siebie - dodała Azalea.

Jak podaje TMZ.com, stan Demi Lovato jest już stabilny. Trzeba jednak zaznaczyć, że życie uratowała jej opieka medyczna, która zaraz po dotarciu na miejsce, podała jej zastrzyk ratunkowy z leku Narcan.

Demi Lovato - kim jest?

Demi Lovato jest amerykańską piosenkarką urodzoną 20 sierpnia 1992 roku. Jej kariera zaczęła się od udziału w filmie ''Camp rock'', a później serialu ''Słoneczna Sonny''', który produkował Disney Channel. Była wówczas nastolatką - już wtedy zaczęły się jej problemy psychiczne oraz zaburzenia odżywiania, objawiające się agresją. Nieco później aktorka zaczęła też nagrywać płyty i dawać koncerty, ruszyła w trasę z zespołem Jonas Brothers. Jest też jurorką w amerykańskiej edycji ''Mam talent''.

MM

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.