Dawno niewidziana Demi Lovato "przyłapana" w Londynie. Wróciła do formy? Niestety, ostatnie zdjęcia mogą zaniepokoić jej fanów

Demi Lovato powoli szykuje się do swojego wielkiego powrotu. Nie za wcześnie?

W lipcu minął rok odkąd Demi Lovato przedawkowała narkotyki. Zaledwie kilka tygodni wcześniej gwiazda nagrała piosenkę "Sober" (z ang. "Trzeźwa"), w której śpiewała o tym, że po sześciu latach abstynencji znów sięgnęła po używki. Od tamtej pory gwiazda trzyma się z dala od błysku fleszy. Niebawem planuje jednak wznowić swoją karierę.

Po przedawkowaniu narkotyków Demi Lovato trafiła na odwyk. Następnie spędziła kilka miesięcy w zamkniętym ośrodku. Do tej pory nie udziela się publicznie, ale to tylko kwestia czasu. Ostatnio wokalistka ogłosiła, że rozpoczęła współpracę ze Scooterem Braunem, który jest menedżerem między innymi Ariany Grande i Justina Biebera. Demi dołączyła też do obsady filmu o Eurowizji.

Demi Lovato rok po przedawkowaniu

Niedawno Demi świętowała swoje 27 urodziny w Londynie. Czujni paparazzi przyłapali gwiazdę i zrobili jej kilka fotek. Niestety, patrząc na te zdjęcia nie jesteśmy przekonani, czy gwiazda jest gotowa na swój wielki powrót. Nie wyglądała na szczęśliwą. Uwagę zwraca też jej stylizacja, na którą złożyły się obszerna bluza, leginsy i klapki.

Demi Lovato od lat walczy z zaburzeniami odżywiania, w efekcie jej waga wielokrotnie zmieniała się. Po ostatnich zdjęciach widać jednak, że gwiazda porzuciła diety i skupiła się wyłącznie na abstynencji. Ponoć zaprzyjaźniony dietetyk zaoferował jej nawet pomoc, jednak ona podziękowała mu za usługę.

Myślice, że 27-latka powinna wracać do show-biznesu? 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.