Antek Królikowski znów jest aktywny na Instagramie. Fani się cieszą: Wróciłeś! To dobrze

Antoni Królikowski po krótkiej nieobecności powrócił do mediów społecznościowych. Na jego profilu na Instagramie pojawiły się zdjęcia oraz nagranie.
Zobacz wideo Antek Królikowski wrócił do mediów społecznościowych

Ostatni czas nie jest najszczęśliwszy dla rodziny Królikowskich. Pod koniec lutego zmarł Paweł Królikowski. Pomimo długiej hospitalizacji i operacji lekarzom nie udało się go uratować. Bliscy serialowego Kusego z "Rancza" nie ukrywali swojego bólu. Jego syn, Antek Królikowski, pożegnał tatę na Instagramie. Później zniknął z mediów społecznościowych na jakiś czas, ale właśnie powrócił.

Antek Królikowski wrócił na Instagrama

Na profilu aktora najpierw pojawiło się rodzinne zdjęcie, na którym znalazło się jego rodzeństwo i mama, czyli Małgorzata Ostrowska-Królikowska. Tym samym poinformował fanów, że włączyli się w akcję #Zostańwdomu i przebywają w Zalesiu Górnym. Widać, że dobrze czują się w swoim towarzystwie. Antek niedługo po tym dodał kolejne ujęcie. Pozuje na nim sam, a we wpisie nawiązał do zaleceń, które powinniśmy stosować, żeby zachować środki bezpieczeństwa.

Patrzę wam na rączki #domowerozkminy - zwrócił się do obserwatorów.

Zobacz też: Co robić w domu? Socha sprząta garaż, Kasia Tusk planuje pisać wiersze. Aneta Zając pokazała, jak spędza czas z synami

 

Internauci są pod wrażeniem tego, jak wyszedł na zdjęciu. Niektórzy wyrażają też radość, że znowu jest aktywny na Instagramie.

Wróciłeś! To dobrze.
Bardzo męskie to ujęcie.
Rączki czyste, a to zdjęcie fantastyczne - komplementują.

Aktor nagrał także InstaStories. Na nagraniu złożył życzenia urodzinowe swojemu przyjacielowi.

Zdrowia ci życzę przede wszystkim w tych trudnych czasach - mówił.

Pokazał też, jaki prezent przygotował dla niego. Nie zabrakło przy tym elementu humorystycznego. Aktor wręczy przyjacielowi okulary, które "pokazują podwyższoną temperaturę obserwowanych obiektów" i "pozwalają ograniczyć ryzyko". Widać, że Antek pomału wraca do formy po śmierci taty.

AW