Co robić w domu? Socha sprząta garaż, Kasia Tusk planuje pisać wiersze. Aneta Zając pokazała, jak spędza czas z synami

Ze względu na wysokie ryzyko zarażenia koronawirusem Główny Inspektor Sanitarny zalecił pozostanie w domach. Wiele gwiazd zdradziło, w jaki sposób spedzają wolny czas.

W związku z rozprzestrzeniającym się koronawirusem internauci zorganizowali akcję ''Zostań w domu'', do której włączają się gwiazdy, dziennikarze i politycy. W mediach społecznościowych możemy podejrzeć, co osobowości ze świata show-biznesu zamierzają robić w czterech ścianach.

Zobacz wideo

Co gwiazdy robią w wolnym czasie?

Decyzją rządu instytucje oświaty i kultury zostały zamknięte. Rozprzestrzeniająca się epidemia koronawirusa zmusiła wielu pracodawców do podjęcia odpowiednich działań prewencyjnych. Coraz więcej firm decyduje się na tak zwany home office, czyli pracę zdalną. To wyjątkowo trudny czas dla wielu z nas, także gwiazd ze świata show-biznesu. Zawieszenie działań instytucji kultury i zakaz organizacji imprez masowych znacząco utrudnią finansową sytuację muzyków i aktorów. 

Jak gwiazdy spędzają wolny czas podczas kwarantanny?

Ze względu na sytuację w kraju większość osób spędza czas w domu. Dla własnego bezpieczeństwa najlepiej unikać dużych skupisk ludzi i wychodzić z domu tylko, jeśli jest to niezbędne. To również czas, który można spędzić w gronie najbliższych, bo na co dzień nie mamy na to zbyt wiele czasu. Aneta Zając, opublikowała na Instagramie zdjęcie, które przedstawia to, jak spędza wieczór z dziećmi. 

A Wam jak mija wieczór? U nas dziś #harrypotter, więc różdżki są, popcorn jest. Dwa tygodnie teraz przed nami, wiec mamy zamiar dobrze wykorzystać ten czas i spędzić go przede wszystkim z najbliższymi... Zachęcam Was do przyłączenia się do akcji #zostajewdomu , oczywiście w miarę możliwości. Dbajcie o siebie #love !!!
 

Okazuje się, że nie tylko Aneta Zając jest wielbicielką Harry'ego Pottera. Daria Zawiałow na swoim InstaStory opublikowała fragment pierwszej części kultowej sagi.

Zmuszona zagrożeniem Małgorzata Socha również została w domu. Poświęciła wolny czas na domowe porządki, czym pochwaliła się na Instagramie. Gwiazda zadbała również o urodę, oddając się rytuałom pielęgnacyjnym. 

 

Kasia Tusk zwierzyła się na Instagramie, że poświęci się sztuce i zacznie pisać wiersze.

 

Joanna Przetakiewicz wyznała, że czuje się jak na legalnych wagarach. Wolny czas postanowiła spędzić na oglądaniu Netfliksa, czytaniu książek i zabawę ze swoimi psami.

 

Quebonafide natomiast podczas kwarantanny gra na konsoli, czym pochwalił się na InstaStory.

QuebonafideQuebonafide screen z Instastories Quebonafide, instagram.com/quebahombre

Robert Lewandowski również zaapelował o rozwagę i pozostanie w domu, o czym napisał na swoim Instagramie.

 

W wir porządków rzuciła się Ewa Chodakowska, która odwołała wszystkie zawodowe zobowiązania i została w czterech ścianach.

Ja jutro zabieram się za porządki we wszystkich szafkach.. szufladach.. biorę się za lektury.. i za trening na macie - możemy przeczytać na jej profilu.

Ewa ChodakowskaEwa Chodakowska instagram.com/chodakowskaewa

A Wy jakie macie plany na najbliższe dwa tygodnie?

KK