Prace na planie serialu "Riverdale" zostały wstrzymane. Wszystko przez koronawirusa

Ekipa filmowa zaprzestała kręcenia 5. sezonu młodzieżowego serialu "Riverdale". Przedstawiciel Warner Bros poinformował, że jeden z członków ekipy ma koronawirusa.

Koronawirus dociera w każdy zakątek świata. Media zza Oceanu donoszą, że przybył także do Kanady, przez co zostały wstrzymane prace na planie serialu stacji The CW "Riverdale". Podobno jeden z członków ekipy filmowej ma COVID-19. 

Zobacz wideo W minionym roku to był hit Netflixa. Teraz serial

"Riverdale": zawieszenie produkcji

Portal TMZ skontaktował się z producentem serialu, firmą Warner Bros.. Przedstawiciel potwierdził informację, że na planie serialu znajdowała się osoba zakażona. Przez to prace na planie zdjęciowym w Kanadzie zostały zawieszone. 

Członek ekipy jest obecnie pod obserwacją lekarską. Współpracujemy z odpowiednimi władzami i agencjami zdrowia w Vancouver, aby zidentyfikować i skontaktować się ze wszystkimi osobami, które mogły mieć bezpośredni kontakt z członkiem naszego zespołu - poinformowała osoba związana z Warner Bros.

Wiadomość o zachorowaniu członka ekipy "Riverdale" dotarła wkrótce po tym, jak wiele firm i organizacji zawiesiło swoją działalność, aby zapobiegać rozprzestrzenianiu się wirusa. W informacji zamieszczonej na amerykańskim portalu nie podano, czy zachorował jeden z członków obsady. 

O czym jest "Riverdale"?

Młodzieżowy serial "Riverdale" jest produkowany dla stacji The CW, a w Polsce jest dostępny na platformie Netflix. Historia jest adaptacją komiksów wydawanych przez Archie Comics, mających swój początek w 1942 roku. Na potrzeby telewizji przygody bohaterów zostały zmodyfikowane, dzięki czemu dostarczają jeszcze więcej emocji widzom. Ruch ten okazał się dobrym pomysłem - "Riverdale" jest jednym z najchętniej oglądanych tytułów na platformie Netflix.

Zobacz zwiastun 1 sezonu "Riverdale"

 

Akcja serialu rozgrywa się we współczesności i pokazuje postaci znane z komiksu. Główne postaci: Archie Andrews (K.J. Apa), Betty Cooper (Lili Reinhart), Cheryl Blossom (Madelaine Petsch), Jughead Joens (Cole Sprouse) i Veronica Lodge (Camila Mendes) oraz ich przyjaciele przeżywają w Riverdale rożnorakie perypetie. Serial odkrywa przed widzami surrealizm małomiasteczkowego życia i skupia się na mroku i dziwactwach skrytych za fasadą zwyczajności.

Ekipa serialu chętnie spędza czas razem również poza planem. Ostatnio spotkali się podczas ślubu Vanessy Morgan.

DK

Więcej o: