Gwiazda "Riverdale" wzięła ślub. Aktorka miała piękną suknię z trenem. Zjawili się także goście znani z serialu

Vanessa Morgan, gwiazda "Riverdale", wzięła ślub. Aktorka została żoną Michaela Kopecha, z którym spotyka się od dwóch lat. Zdjęciami i nagraniami z uroczystości pochwaliła się na Instagramie.

Kilka dni temu sakramentalne "tak" powiedziała gwiazda serialu "Riverdale". Vanessa Morgan, która wciela się w postać Toni Topaz, poślubiła swojego ukochanego Michaela Kopecha. Para zaręczyła się w 2018 roku po roku znajomości. Mężczyzna jest baseballistą Chicago White Sox.

Vanessa Morgan, gwiazda "Riverdale", wzięła ślub

Ich ślub odbył się w Historic Walton House w Homestead. Sceneria była wprost bajkowa. Zakochani pobrali się w miejscu pełnym zieleni i kwiatów, nie zabrakło także oryginalnych dekoracji. Na stołach oprócz zastawy pojawiły się piękne bukiety. Wszystko było przemyślane w najdrobniejszym szczególe. Małżonkowie skorzystali z usług wedding plannerki, która zadbała o to wszystko. Efekt zachwycił Vanessę, czym pochwaliła się na Instagramie:

Mój ślub był bajką. Miałam bardzo prywatną ceremonię i nie wyobrażam sobie, żeby odbył się w innej scenerii. Dziękuję - podziękowała.

Zjawiło się jedynie 35 osób. Nie zabrakło jednak koleżanki z planu, z którą zaprzyjaźniła się panna młoda. Madelaine Petsch, która gra Cheryl Blossom, czytała wiersz. Panna młoda miała na sobie piękną białą suknię z trenem. Uszyta była z koronki. Do tego dobrała długi welon. Pan młody zdecydował się na jasny garnitur oraz białą koszulę. Aktorka nie ukrywa swojej wielkiej radości:

Poślubiłam mojego księcia! Oboje wiedzieliśmy pierwszego dnia, że „to jest to” i jestem tak podekscytowana, że dzisiaj oficjalnie zaczyna się nasza wieczność - wyznała aktorka w rozmowie z portalem E! News.

Gwiazdy nie oszczędzają na weselu. Zobaczcie najdroższe suknie ślubne:

Zobacz wideo

Gratulujemy i życzymy wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia. A więcej zdjęć z uroczystości zobaczycie w naszej galerii.

AW

Więcej o:
Komentarze (2)
Vanessa Morgan, gwiazda "Riverdale", wzięła ślub. Aktorka miała piękną suknię z trenem
Zaloguj się
  • Gość: Adrianna

    Oceniono 2 razy 2

    Śluby są piękne, o ile są trwałe. Ja też myślałam, że będę z moim mężem na całe życie, niestety rzeczywistość okazała się inna. Dzięki Detektyw Skrzypek z Wrocławia dowiedziałam się, że ma ogromne problemy z zachowaniem wierności, więc cieszę się, że nasze małżeństwo się skończyło.

  • Gość: Patrycja

    Oceniono 2 razy 0

    Bardzo ładnie wyglądała. Wesela są cudowne. Nie mogę się już doczekać mojego wesela. Mamy już zarezerwowaną cudowną salę, pyszne jedzenie od catering arts i piękną sukienkę.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX