Uczeń, który pocałował Meghan Markle, napisał list do księcia: "Nie masz mi za złe, że przytuliłem Twoją żonę?"

Megan Markle została w Dzień Kobiet zaskoczona przez ucznia, który skradł jej całusa. Teraz szesnastolatek wystosował do księcia list, w którym usprawiedliwia swoje zachowanie.

W ubiegłą niedzielę świętowaliśmy Międzynarodowy Dzień Kobiet. Z tej okazji polskie gwiazdy składały kobietom wyjątkowe i mądre życzenia. Część aktorek zabrała również głos w ważnej kwestii nierówności w dziedzinie płac. Także Meghan Markle postanowiła uczcić święto pań. Żona księcia Harry'ego udała się bowiem do szkoły we wschodnim Londynie, w Dagenham, gdzie grupa kobiet wywołała słynną rewolucję w fabryce Forda.

Przypominamy najciekawsze momenty z życia księcia Harry'ego oraz księżnej Meghan.

Zobacz wideo

Książę Harry otrzymał list od nastolatka

Kiedy Meghan Markle przemawiała podczas jednego ze swoich ostatnich oficjalnych wyjść, na scenę obok siebie zaprosiła przewodniczącego szkoły, Akera Okoye'a. Chłopak swoim zachowaniem zaskoczył jednak zarówno księżną, jak i wszystkich zgromadzonych na sali. Postanowił bowiem skraść Meghan całusa! Aker Okoye stwierdził też, że spotkanie z "naprawdę piękną" Meghan to najlepszy dzień w jego życiu.

Po pewnym czasie przewodniczący szkoły zauważył, że jego spontaniczne zachowanie było złamaniem królewskiego protokołu, a dodatkowo mogło urazić księcia Harry'ego. Jak donosi "The Sun", chłopak napisał więc list, w którym przeprosił książęcą parę. Szesnastolatek zaznaczył jednak, że był niezwykle podekscytowany i zszokowany spotkaniem z Meghan:

Harry, mam nadzieję, że nie masz mi za złe, że piszę do Ciebie ten list. Mam nadzieję, że nie masz mi za złe, że przytuliłem Twoją żonę. Byłem zszokowany i podekscytowany faktem, że widzę ją w mojej szkole. To była przyjemność słuchać jej przemowy. Jest naprawdę inspirującą osobą - napisał Aker w liście do księcia.

W rozmowie z "The Sun" Aker przyznał, że sam nie ma dziewczyny i nie ma pojęcia, jaka byłaby jej reakcja na przytulenie i pocałowanie Meghan Markle.

 

Jak myślicie, czy Aker doczeka się odpowiedzi od księcia Harry'ego?

JP