Gwyneth Paltrow zorganizowała imprezę. Warunek? Bez makijażu. Spójrzcie na 57-letnią Demi Moore

Gwyneth Paltrow zorganizowała imprezę, na której nikt z zaproszonych gości nie mógł mieć makijażu. Pojawiła się Demi Moore, która w naturalnej wersji zachwyciła.

Moda na pokazywanie się w naturalnej wersji już na dobre zagościła w show-biznesie. Zarówno polskie, jak i zagraniczne gwiazdy coraz częściej pokazują w swoich mediach społecznościowych zdjęcia, na których nie mają na sobie ani grama makijażu. Alicia Keys kilka lat temu zapowiedziała, że już nigdy się nie umaluje, nawet na oficjalne gale czy koncerty. Piosenkarka wciąż trwa w swoim postanowieniu, a jej śladami powoli idą inne celebrytki zza wielkiej wody. W środę Gwyneth Paltrow zorganizowała przyjęcie, na którym wymagano od gości, aby ci przyszli bez makijażu. Nie stanowiło to żadnego problemu, nawet dla 51-letniej Demi Moore, która w naturalnej wersji przyćmiłaby niejedną młodszą koleżankę z branży. 

Demi Moore bez makijażu 

Na przyjęciu Gwyneth Paltrow, Demi Moore pojawiła się z córką Rumer Willis, owocem jej miłości z aktorem Brucem Willisem. Mimo że dziewczyna jest o 20 lat młodsza od swojej mamy, ta wcale od niej nie odbiegała. Wręcz przeciwnie. Demi Moore bez makijażu prezentowała się świetnie, a jak donosi informator "Daily Mail" w kuluarach plotkowano, że panie wyglądają jak siostry. 

Demi Moore zdjęciami z przyjęcia "bez makijażu" pochwaliła się na Instagramie. Aktorka we wpisie zaznaczyła, że czuła się świetnie, ze względu na to, że nie musiała się umalować. 

Cóż za niesamowita noc bez makijażu w towarzystwie tej ponadprzeciętnej kobiety. Czuję się pełna życia i radości. Dziękuje wam za dzielenie się swoją miłością i mądrością. Piękno to coś więcej co widzisz. Piękno jest tym, co czujesz. Czuję się zaszczycona, że mogłam uczestniczyć w tym wspaniałym wieczorze- pisze pod zdjęciem aktorka. 
 

Zdjęcia Demi Moore bez makijażu utwierdzają nasze przekonanie, że wiek jest tylko liczbą. Podoba wam się aktorka w takim wydaniu? Nam bardzo!

RG